TP-LINK İddialı Ürünleri ile MWC 2016’daydı

TP-LINK İddialı Ürünleri ile MWC 2016’daydı

Dünya ve Türkiye kablosuz ağ pazarının lideri TP-LINK, mobil teknolojiler konusunda dünyanın en etkili organizasyonlarından olan Mobile World Kongresi’nde (WMC) bu yıl da yer aldı. 22-25 Şubat 2016 tarihleri arasında Barselona’da yapılan kongrede, adeta geleceği standına getiren TP-LINK, akıllı ev/ofis çözümlerini sergiledi. TP-LINK’in standında kablosuz ağ teknolojilerine yönelik en son teknolojiye sahip ürünlerin yanı sıra akıllı ampuller, akıllı priz ve ışık anahtarları da yer aldı.

Ev ya da ofisin aydınlatmasını uzaktan yönetmeyi, tüketimi kontrol etmeyi sağlayan TP-LINK’in yeni akıllı LED ampulleri LB120 ve LB130 dikkat çeken ürünler arasındaydı. Evin her odasında farklı bir aydınlatma tarzı oluşturabilen bu akıllı ampuller aynı zamanda enerji tasarrufu sağlıyor. Bilgisayar, tablet ya da akıllı telefon aracılığıyla uzaktayken de kontrol edilebilen bu ampuller ile eve/ofise gelmeden ışığa açmak, tatile gidildiğinde evde yaşanıyor izlenimi vermek mümkün oluyor. TP-LINK’in IOS ve Android destekli özel uygulaması KASA sayesinde akıllı ampullerin kontrolü son derece kolay bir şekilde yapılabiliyor.

LB_130Akıllı Yaşam İçin Akıllı Ürünler…

TP-LINK, MWC’deki standında akıllı priz ve akıllı ışık anahtarı çözümlerini de sergiledi. Geleceğin akıllı ev ve ofislerinin temel ürünlerinden olan TP-LINK’in akıllı ışık anahtarı HA200 ve akıllı priz modeli HA110 standdaydı.

Her Yerde 4G Keyfi İçin…

TP-LINK standında yer alan ürünlerden biri de gelişmiş 4G teknolojisine sahip mobil WiFi cihazı M7650‘ydı. Cat 11 LTE teknolojisini destekleyen bu ürün, içine bir SIM kart takılarak kullanılıyor. Küçük boyutu sayesinde cepte, çantada her yere taşınabilen ürün ile 4G bağlantısı 32 cihaza aynı anda paylaştırılabiliyor. Yüksek bağlantı hızı sayesinde video, online oyun gibi uygulamalar her yerde, kesintisiz olarak yapılabiliyor.

TP-LINK M7650 detaylı incelemesi çok yakından TeknolojiTuru.com’da

MWC’deki TP-LINK standında Geleceğin akıllı ev ve ofislerinin olmazsa olmaz teknolojisi olan ağ çözümlerinin en son örnekleri de yer aldı. Süper hızlı kablosuz modem/router’lar (Talon AD7200SR20Archer VR260v); çift kanal desteğine sahip, hızlı powerline adaptörler (TL-WPA8730 – TL-WPA8630P – TL-PA9020P); her hava şartında kilometrelerce mesafeye WiFi sinyallerini eriştiren dış mekan ağ çözümleri (Pharos serisi); tek bir cihazdan yüzlerce cihazı kolayca yönetebilen erişim noktaları (EAP serisi); bulut destekli yeni IP kameralar (NC450 – NC260) TP-LINK standında görülen ürünler arasındaydı.

YORUM

Yorumlar 0