Survivor Adalar Sonunda Birleşti Ortalık Karıştı! Tansiyon Yüksek; İşte Detaylar…

Survivor Adalar Sonunda Birleşti Ortalık Karıştı! Tansiyon Yüksek; İşte Detaylar…

Survivor ünlüler ve gönüllüler adaları birleşti. Ünlülerin adasındaki birleşmede yarışmacılar bir arada ilk günlerini geçirmeye başladılar.

Gönüllüler adasından Efecan ve Serkay’ın özellikle Yattara’yla yakın teması dikkat çekerken, Semih’in buna tepkisi gecikmedi; dolaylı olarak Yattara’yla ‘arasının bozulacağını’ bir ikili sohbet sırasında Nagihan’a söyleyen Semih, büyük olasılıkla adanın her yerine yayılacak açıklamalar yapmış oldu. Bilindiği üzere Nagihan, adada birçok farklı kişiyle iletişim halinde olan isimlerin başında geliyor ve genellikle konuşmaları adeta yarışmacıların arasında aktarma görevi üstleniyor.

Ada içerisinde Gizem Kerimoğlu’nun Semih Öztürk ile birlikte her konuşmasında ‘benim kimseden korkum yok’ türündeki çıkışları da beklenildiği üzere gelmeye başladı. Bu konuşmaları konseylerde de daha sık görmeye başlayacağız.
basliksiz-1

Tansiyon yükseldi

Atakan cephesinde ise Nagihan’a tepkinin artık çok daha yüksek seviyeye ulaştığı görülüyor. 2 Mayıs akşamı yayınlanacak bölüm öncesindeki tanıtım fragmanında Nagihan’a ‘seninle bundan sonra konuşmak istemiyorum’ dediği, ipleri tamamen kopardığı anlaşılıyor.

Atakan daha önceki günlerde de ‘bakalım seni gözden çıkardığımda neler olacak’ demiş ve doğrudan Nagihan’ı sonraki eleme akşamında yazabileceğinin sinyallerini vermişti. Adada kimlerin kimleri yazacağı da aşağı yukarı belli olmaya başladı denilebilir…

Coconut2

Birleşme sonrası ada hayatında iş bölümü, yiyeceklerin erzakların yenmesi konusunda nasıl bir tutum sergileneceği, yarışmacıların birbirleri ile gerçekleştirecekleri konuşmaların olumlu mu yoksa olumsuz mu sonuçlar vereceği şimdilik belirsiz.

Herkes birbirini tartma ve sakin kalma yolunu izleyecek ve bundan sonraki birkaç gün bu şekilde geçecek gibi görünüyor. Ancak şu da bir gerçek ki adada özellikle Semih-Atakan-Nagihan-Serkay-Yattara beşlisi adeta patlamaya hazır bombalar olduklarının sinyallerini de veriyorlar.

Gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz…

Survivor 2016 İstatistikleri için tıklayınız. 

YORUM

Yorumlar 0