Verdi Makina WIN Eurasia’daydı

Verdi Makina WIN Eurasia’daydı

tuyap-fuar-merkeziAvrasya bölgesindeki imalat sanayisinin en önemli etkinliği olan WIN Eurasia Metalworking, 11-14 Şubat tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlendi. Fuarda en fazla ilgi gören markalar arasında yer alan Verdi Makina, gerek sektöre adım atmak isteyenler gerekse mevcut işini Alman Trumpf markasının ikinci el lazer ve punch makineleri ile büyütmek isteyenlerin ilgi odağındaydı.

Verdi Makina, Broziat ile birlikte yeni teknolojileri de sektörün dikkatine sundu. Türkiye’de ilk kez görücüye çıkan WSweld Lazer Kaynak Kafası TC08 de fuarın en çok ilgi çeken ürünleri arasında yer aldı. Trumpf marka çok sayıda lazer tezgahına, sadece kafanın değiştirilmesi ile kaynak yapabilme özelliği de kazandıran fonksiyonel aygıt, Verdi Makina tarafından oldukça ekonomik fiyatlarla kullanıcılara sunuluyor. Ayrıca Trumpf orijinal sarf malzemeleri, punch takımları, RTC Takım kaseti, Schweizer marka teknik kullanım ve kontrol amaçlı lup ve büyüteçler, lazer güvenlik gözlük ve camları da Verdi Makina standında ilgi ile karşılandı.verdi-makinaVerdi Makina, 4 gün süren fuar süresince 3 bini aşkın ziyaretçiyi ağırladı. Yerli üretici ve girişimcilerin yanı sıra Almanya’dan Güney Afrika’ya, Çin’den İtalya’ya çok sayıda ziyaretçiye de çeşitli konularda bilgiler aktarıldı, iş anlaşmaları gerçekleştirildi.

Fuarda dünyanın en büyük Trumpf ikinci el üreticilerinden Broziat’ın CEO’su Oskar Broziat ve şirketin Alman çalışanları, yeni ürün ve hizmetlerle ilgili bilgileri Verdi Makina standındaki ziyaretçilere aktardılar.

verdimakinaMuzaffer Verdi: “Sektördeki dinamizm dikkat çekici”

Verdi Makina Firma Sahibi Muzaffer Verdi, fuarın kendileri için çok verimli geçtiğini, sektördeki dinamizme yakından tanıklık edildiğini belirterek ikinci el Trumpf tezgahların Türkiye’de ihtiyaca en uygun çözümleri sunduğunu, markanın gördüğü ilgiden memnun olduklarını ifade etti.

YORUM

Yorumlar 0