En Popüler Uygulamalar

En Popüler Uygulamalar

1 Şubat 2016 itibarıyla Türkiye’deki en popüler 20 uygulamayı bir araya getirdik. Uygulamalara dair detaylar ve indirme linkleri haberimizde…

tv8-yan-ekranÜcretsizler

TV8 Yan Ekran indir

Bil ve Fethet indir

WhatsApp indir

Instagram indir

Messenger indir

Facebook indir

Letgo: Buy &Sell Second Hand indir

ZazaRemote-Universe Remote indir

YouTube indir

Snapchat indir

BiP Messenger indir

Traffic Rider indir

Piano Tiles indir

e-Devlet indir

Pou indir

en-cok-indirilen-uygulamalarÜcretliler

Banko Maç indir

Clear Vision (17+) indir

Red Ball 4 indir

Minecraft: Pocket Edition indir

Free Swap Live indir

Öne çıkanlar

Banko Maç, bir iddia tahmin uygulaması. Ulaştığı konumun baş aktörü, belli bir ücret karşılığı indirildikten sonra ‘kazandırması’ ciddi bir başarı oranı ile iddaa tahminleri sunan uygulama, son dönemin fenomeni.

Minecraft: Pocket Edition özellikle okulların tatil oluşuyşa tırmanışı geçti. Çocukların sevgilisi olan bu oyunda amaç hayal gücünün istediği her şeye dokunmatik kontrollerle kapıları açmak. Haberin devamındaki videosuna göz atmayı unutmayın.

TV8 Yan Ekran, rekor bir indirilme sayısı ile Türkiye’de son dönemde en fazla indirilen uygulama. TV8 programlarını izleyen seyircilerle programlar arasında etkileşim sağlayan uygulama, özellikle yeni TV8 yarışmaları sayesinde her geçen gün daha fazla ilgi görüyor.

WhatsApp tüm dünyada en fazla indirilen anlık mesajlaşma uygulaması. Kolay kullanımı ve basit arayüzü ile rakipsiz. Facebook Messenger ve Turkcell BiP de anlık mesajlaşma uygulamaları olarak dikkat çekenler arasında yer alıyorlar.

Bil ve Fethet ise Türkiye’de son ayın en çok dikkat çeken oyunu. Uygulama, online olarak rakiplere karşı oynanan bir soru-cevap oyunu. Amaç sorulan sorulara doğru ya da en yakın doğruluktaki yanıtı vermek. Doğru cevap verdikçe fetih gerçekleştirerek sınırlarınızı genişletiyorsunuz.

YORUM

Yorumlar 0