Samsung AddWash ile İkinci Bir Şansınız Daha Var!

Samsung AddWash ile İkinci Bir Şansınız Daha Var!

Samsung, WW8500 AddWash modelinde kullanıcılara fonksiyonel bir ekstra kapak yardımıyla, yıkama devam ederken bile makine içerisine kirli çamaşır ekleyebilme imkanını sunuyor.

Tam çamaşır makinenizi tamamiyle doldurduğunuzu ve tüm kirlilerinizi çamaşır makinasına attığınızı düşünüp, diğer odaya ayak bastığınızda bir de ne göresiniz ?! En sevdiğiniz o sevimli çoraplarınız yerde ve hala kirli… Samsung firması bu ve buna benzer durumların tüketici için ne denli rahatsız edici olduğunun farkına varmış olacak ki  yeni ürettiği çamaşır makinesi olan WW8500 AddWash modelinde kullanıcılara, kapağın üst kısmında bulunan orta ebatlı üzerine basıldığında açılabilen fonksiyonel bir ekstra kapak yardımıyla, yıkama devam ederken bile makine içerisine kirli çamaşır ekleyebilme imkanını sunuyor.

samsung-camasir-makinesi

Bu arada henüz Addwash seri üretime geçen bir model değil. Addwash’ un demo versiyonu Ocak ayının başlarında Las Vegas’taki Tüketici Elektroniği Fuarı’nda (CES 2016) tanıtıldı. Makine su almaya başlayıp, deterjanla temizlenme aşamasına gelse dahi eklemeyi unuttuğunuz çamaşırlar için “durdurma” butonunu tuşlamanız yeterli. Makine durduğu anda kapağın üstündeki ekstra konumlandırılan daha minik ebatlı yedek kapağı açarak koymayı unuttuğunuz çamaşırları yıkamaya dahil edebilmeniz mümkün kılınmış.

giphy Öncelikle yıkamayı durduruyorsunuz,

Ardından ekstra tasarlanan minik kapağa hafifçe baskı uygulayarak açıp, unuttuğunuz çamaşırları kapağın içerisine atıyorsunuz ve çamaşır makinesi yıkamaya kaldığı yerden devam ediyor.

Samsung Addwash modeli aynı zamanda iOS ve Android mobil uygulamalarıyla uyumlu akıllı bir çamaşır makinesi olarak üretilmiş. Kullanıcılar isterlerse yıkama evresi başlamadan 5 dakika evvel narin veya elde yıkama modunu bir hatırlatıcı yardımıyla aktif hale getirebilmektedirler.

YORUM

Yorumlar 0