3. Apple Store İşte Burada Açılacak!

3. Apple Store İşte Burada Açılacak!

3. Apple Store mağazasının nerede açılacağı en sonunda açıklık kazandı. İşte sonraki büyük Apple mağazasının ili, ilçesi ve diğer detayları…

Yeni Apple mağazası için son dönemde artan soru işaretlerine en net yanıt geldi. 3. Apple Store mağazasının İstanbul’da açılacağı ve bir alışveriş merkezinde konumlanacağı ortaya çıktı.

Apple, geçtiğimiz günlerde yayınladığı yeni iş ilanlarıyla konunun ilk işaretlerini vermişti. Şirketin, Türkiye’de yeni bir mağaza açmaya hazırlandığı konusunda gelen bu işaretlerin devamını bazı kaynakların basına yansıyan açıklamalar takip etti.

Üçüncü Apple Store mağazası, İstanbul’un Anadolu yakasında yeni açılacak olan Emaar Square alışveriş merkezinde ziyaretçilerini ağırlayacak. Yapımı devam eden alışveriş merkezi, sonraki büyük Apple mağazasına ev sahipliği yapacak… 3.-apple-store-2Emaar Square, Göztepe şehrinde kuruluyor. Ofis alanları, rezidans ve alışveriş merkezi şeklinde oldukça geniş bir kompleks geliyor. Bu alanda Apple mağazasına ek olarak dünyanın en büyük kapalı akvaryumu da yer alacak.

Apple’ın ülkemizdeki ilk mağazası İstanbul Zorlu Center’da açılmış, ardından da Akasya Alışveriş Merkezi’ne ikinci mağaza gelmişti. Üçüncü mağazanın yeri de belli oldu. Apple’ın dördüncü Apple Store mağazası için de Ankara’yı düşündüğü iddia ediliyor.

Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz.

YORUM

Yorumlar 0