Ayın Apple Watch Uygulamaları [Ocak]

Ayın Apple Watch Uygulamaları [Ocak]

Bileğinizdeki yıldız için son dönemin en iyi Apple Watch uygulamaları burada! Listede Pocket Yoga, Uzaktan Kamera, AroundMe, Kumanda, Onefootball, Instagram ve Procreate Pocket var…

Pocket_Yoga

Pocket Yoga

Pocket Yoga, iPhone’unuzu kullanarak yoga yaptığınızda size duruşunuzun resmini, duruşunuzun adını, kalan süreyi ve yaktığınız kalori miktarını gösterir. Üstelik, duruş sıralamanızı doğrudan Apple Watch’unuzdan duraklatabilir ve yeniden başlatabilirsiniz.

8.30 TL

Uzaktan_Kamera

Uzaktan Kamera

Apple Watch, iPhone’unuzdaki iSight kameranın vizörüne dönüşebilir. Böylece mükemmel bir selfie çekebilir veya grup fotoğrafına siz de girebilirsiniz. iPhone kamerasına yakalananları canlı olarak görün, sonra fotoğraf çekin veya kameradaki zamanlayıcıyı ayarlayın.

Ücretsiz

AroundMeAroundMe

Apple Watch için AroundMe uygulaması ile yakınınızdaki restoranları, bankaları veya benzin istasyonlarını kolayca arayabilir, otel rezervasyonu yapabilir ya da bulunduğunuz yerdeki sinema salonlarında oynayan filmlere göz atabilirsiniz. İster hafta sonu için evde olun isterseniz iş için New York’ta veya tatil için Sevilla, Nice, Milan ya da Tokyo’da, AroundMe sayesinde yerel bilgilere doğrudan bileğinizden, kolayca ulaşabilirsiniz.

Kumanda

Kumanda

Her yerde uzaktan kumanda aramayın. Çünkü o zaten bileğinizde. Apple TV’yi kullanırken saatinizle ana menüde gezinin, listelere göz atın ve izlemek istediğiniz şeyi seçin. Ve Mac veya PC’nizde müziğinizi kontrol edin.

ÜcretsizOnefootballOnefootball

iPhone uygulamasındaki favorilerinizi temel alan Apple Watch için Onefootball, günün müsabakalarını ve maçlarını seçebilmenizi sağlar. Maçın saatine, o anki skoruna, akışına ve en önemli anlarına göz atmak için dokunmanız yeterli. Üstelik, iPhone’daki Onefootball uygulamasından favori takımlarınızı seçerek, bu takımlarla ilgili bildirimleri saatinizde görebilirsiniz.

ÜcretsizInstagramInstagram

Instagram’ın en iyileri şimdi Apple Watch’unuzda. Akışınıza göz atın, hoşunuza giden fotoğrafları beğenin, hatta emoji’lerle yorum yapın. Ve doğrudan bileğinize gönderilen interaktif bildirimlerle, son gelişmeleri kaçırmayın.

Ücretsiz

Procreate_Pocket

Procreate Pocket

Bu uygulama sayesinde Apple Watch’unuz, iPhone’unuzdaki resimler için bir uzaktan kumandaya ve renk paletine dönüşüyor. Bir fırça, silgi veya efekt seçin. Geri alabilir, yineleyebilir ve renkleri değiştirebilirsiniz. Ve iPhone ekranınızın tamamı bir tuvale dönüşeceğinden, rahatça çalışmanıza odaklanabilirsiniz.

Ücretsiz

Buraya tıklayıp geçtiğimiz ayın en iyi Apple Watch uygulamalarına göz atabilirsiniz.

YORUM

Yorumlar 0