Vespa’dan Sevgililer Günü Hediyeleri

Vespa’dan Sevgililer Günü Hediyeleri

1451912860_Vespa_donemsel_kiralama__25Euro

İtalyan motosiklet ikonu Vespa, rengarenk modellerinin yanında tekstil ürünleri, havalı kaskları ve kiralama imkanıyla Sevgililer Günü’nde stil sahibi hediye alternatifleri sunuyor…

Kurulduğu günden bu yana her dönemde hep son teknolojiyi temsil eden Avrupa’nın en çok satan iki tekerleklisi Vespa, sevdiklerine farklı bir hediye sunmak isteyenlere memnuniyet garantili hediye alternatifleri sunuyor!

İtalyan motosiklet ikonu Vespa, tekstil ürünleri, havalı kaskları ve dönemsel kiralama hizmetiyle henüz hediye kararı veremeyenler için rengarenk öneriler Vespa showroomları ve kiralama noktalarında!

1451912955_Vespa_Blu_Midnight_155Euroİster günlük, ister haftalık Vespa kiralama

Şehrin tadını 20 Euro’dan başlayan fiyatlarla hayallerinizdeki Vespa ile çıkarabilir, dilediğiniz zaman dilediğiniz yere özgürce ulaşabilirsiniz.

Sevgililer Günü’nde hediye edebileceğiniz kiralama hizmeti ile sevgilinize eğlenceli, enerjik ve özgürlükçü bir sürpriz yapabilirsiniz.

1451912845_Gunluk_Vespa_kiralama_kirmizi__25EuroVespa Primavera kiralama fırsatından yararlanmak için A2 tip sürücü belgenizin olması yeterli. Ayrıca dönemsel kiralama hizmeti, trafik sigortasını karşılıyor ve kask ücretini de içeriyor.

YORUM

Yorumlar 0