TP-LINK’ten Sevgililer Günü Hediye Tavsiyeleri

TP-LINK’ten Sevgililer Günü Hediye Tavsiyeleri

TP-LINK’in güçlü ve güvenilir power bank’ları (yedek şarj birimleri) Sevgililer Günü için farklı hediye seçenekleri arasında yer alıyor. ‘Kesintisiz sevgi, kesintisiz iletişim’ için her yere rahatlıkla taşınabilen power bank’lar, şarj sorununa çözüm getiriyor ve aşkın da ömrünü uzatıyor.

Sevgililer Günü’nde sevgilisine farklı ve özel bir hediye arayanlar için TP-LINK’in power bank’ları (yedek şarj cihazı) değişik bir hediye seçeneği oluşturuyor. Her yere rahatlıkla taşınabilen, sağlam, güvenli ve kaliteli TP-LINK power bank’lar ile iletişim hiç kesilmiyor ve aşkın ömrü uzuyor.

tplink_powerbank_pb50TP-LINK’in farklı kapasite ve tasarıma sahip power bank’larında kaliteli ve güvenilir LG piller yer alıyor. 2600mAh pil kapasitesinden 10400mAh pil kapasitesine değin dört farklı modeli bulunan TP-LINK power bank’ları, hem erkeklere hem de kadınlara hitap eden ve herkesin ihtiyacı olan bir hediye seçeneği. ‘Aşkımız da şarjımız da hiç bitmesin’ diyerek sevgilisine power bank almak isteyenler için TP-LINK’in şu modelleri belli başlı teknoloji mağazalarından, e-ticaret sitelerinden ve bilgisayar bayilerinden alınabilir:

  • TL-PB2600: 2600mAh pil kapasiteli, küçük, şık ve sağlam bir ürün olan TL-PB2600, acil durumlarda şarjı biten akıllı telefon ve tabletleri kolayca ve güvenli bir şekilde şarj etmeyi sağlıyor. Ürünün tavsiye edilen satış fiyatı 16 USD + KDV olarak belirtiliyor.
  • TL-PB5200: Çok şık bir kasaya sahip olan bu model, sağlamlığının yanı sıra akıllı şarj özelliği ile de dikkat çekiyor. Şarj için kendisine bağlanan cihazları tanıyıp, en uygun akımı vererek, en hızlı ve güvenli şekilde şarj eden TL-PB5200, 5200mAh pil kapasitense sahip. Fiyatı 24 USD + KDV.
  • TL-PB10400: Aynı anda iki cihazı birden şarj edebiliyor. Marka ve modeline göre bir akıllı telefonu 3-5 kez tam şarj etme kapasitesine sahip olan bu model, 10400mAh pil kapasitesine sahip. Ürünün tavsiye edilen satış fiyatı ise 38 USD + KDV.
  • TP-LINK TL-PB50: Çok şık tasarımı(üstte), kaliteli kasası ve yüksek kapasitesi ile iş adamlarının yanında taşıyabileceği, masasında göstermek isteyeceği ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek bir model. 10000mAh kapasiteli pili sayesinde bir akıllı telefonu birden fazla kez tam şarj edebilen PB50 power bank, aynı anda iki cihazı birden şarj edebiliyor. Akıllı şarj özelliğine sahip olan bu modelin fiyatı ise 56 USD + KDV. Detaylı incelemesi için buraya tıklayınız.

Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayınız.

YORUM

Yorumlar 0