TP-LINK Neffos C5 Serisi Akıllı Telefonların Özellikleri Açıklandı

TP-LINK Neffos C5 Serisi Akıllı Telefonların Özellikleri Açıklandı

TP-LINK, geçtiğimiz ay duyurduğu öncü akıllı telefon nesli olan Neffos C5 Serisinin teknik özelliklerini açıkladı.

Üç model olarak duyurulan Neffos C5 serisi (C5L, C5 ve C5 Max) yüksek çalışma hızı, geniş depolama alanı ve güçlü kamera özellikleriyle kullanıcılar için dengeli ve keyifli bir deneyim sağlıyor.

Neffos C5 modeli dört çekirdekli 64 bit’lik işlemci ve 16 GB’lık ROM ve 2 GB’lık RAM ile güçlendirilmiş. Akıllı mod ve 30 artistik filtre bulunduran bir Süper Kameraya sahip.

TP-LINK5,5 inç’lik FHD IPS ekranıyla serinin en güçlü modeli C5 Max, en ince ayrıntılarda ve her açıdan alınan doğru renklerde kendisini belli eden, kristal netliğinde resim kalitesi sağlıyor. 13M piksellik bir arka kameraya ve 5M piksellik bir ön kameraya sahip. Arka kameranın geniş F2.0 diyaframı, kullanıcıların istedikleri anda etkileyici fotoğraflar çekmesine olanak tanıyor.

Giriş seviyesi model olan Neffos C5L paketinde 1 GB’lık RAM ve 8 GB’lık ROM bulunuyor ve 32GB’a kadar SD kart desteğine sahip. Bu model 8 MP’lik bir arka kameraya ve 2 MP’lik bir ön kameraya sahip.

Neffos_C5-White-2

Neffos serisi, basitliğin güzelliğini endüstriyel tasarımla da gösteriyor. Polikarbonat bileşimleri bir araya getirerek malzemenin orijinal rengini ve dokusunu vurguluyor. Optimize edilmiş yan kıvrımlar, köşeler ve yan düğme üzerindeki CD dokusuyla kolay bir kavrayış sağlıyor.

“Modeller, ‘Akıllı ve Rahat’ yaklaşımını yansıtacak”

TP-LINK Başkan Yardımcısı Justin Tu “TP-LINK, Neffos ile kullanıcılarının yaşam tarzını genişletmek üzere yeni bir yolculuğa çıktı. Küresel pazardaki performansının, gelecekte daha fazla ve daha iyi ürünler geliştirmek üzere bize referans sağlamasını umuyoruz. ‘Akıllı ve Rahat’ yaklaşımını, kullanıcıların hayatını daha kolaylaştırmayı amaçlayan tüm ürünlerimize yansıtıyoruz. TP-LINK akıllı bir yaşam tarzı oluşturmaya devam edecek” diyor.

Mart’ta Türkiye’de!

TP-LINK Türkiye Ülke Müdürü Ivan Lee, Neffos C5 serisi akıllı telefonların Mart ayı içinde Türkiye’de iki modelinin birden satışa sunulacağını açıkladı. Hem giriş seviyesi C5L hem de orta seviye olan C5 modelleri Mart ayından itibaren uygun fiyatlarıyla Türkiye akıllı telefon pazarında yerini alacak.

Daha fazla bilgi almak için www.neffos.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

YORUM

Yorumlar 0