VerSkin Shortcut Keyboard Film İncelemesi

VerSkin Shortcut Keyboard Film İncelemesi

MacBook’uzdaki klavye kısayollarını öğrenmek mi istiyorsunuz? İşte yöntem: VerSkin Shortcut Keyboard Film. Tüm detayları ile inceledik. Artıları ve eksileri birazdan karşınızda…

verskin-shortcut-keyboard-film

Apple mağazalarında yer alan renkli aksesuarlardan biri de Verskin marka klavye kılıfı. 13 inç MacBook Air; 13, 15, 17 inç MacBook Pro ve 13, 15 inç Retina MacBook Pro uyumlu. 0,3mm kalınlığında olan VerSkin Shortcut Keyboard Film, klavyenize mükemmel bir şekilde uyum sağlıyor. Kullanımı için alışma süresi ise biraz fazla, çünkü klavye ve parmağınız arasında artık bir plastik doku var, bu da özellikle hızlı yazı yazanları memnun etmeyebilir. Touch pad ağırlıklı çalışanlar ise bundan rahatsız olmayacaktır.

Aksesuarın özünde kullanıcısının MacBook kısayollarını anlaması var. Bunun için klavyenin üzerinde tüm Mac kısayollarının kombinasyonları ile karşı karşıyasınız. Üstelik yazılar ve renkli sembollerle size sunulan anlaşılır bir dil söz konusu. Bir tür eğitim aşaması adeta. Üstelik etrafına pozitif enerji yayıyor.

verskin-shortcut-keyboard-film

Artıları

Şık görünüm

Klavye kısayolları konusunda fonksiyonel

Kullanışlı

İnce

Eksileri

Yazı yazmayı zorlaştırıyor

Fiyat: 100 TL

YORUM

Yorumlar 0