2015’in En İyi 5 Akıllı Saati

2015’in En İyi 5 Akıllı Saati

2015 yılının en iddialı ve en iyi 5 akıllı saatini bir araya getirdik…

Apple-Watch-SportApple Watch

Apple Watch, giyilebilir teknoloji pazarına ayrı bir renk kattı 2015’te. Öncelikle popülariteyi yükseltti, insanların ‘konuya daha derinlemesine’ yaklaşmasının önünü açtı. Üstelik şık tasarım, ilginç kordon yelpazesi ve elbette geniş mi geniş ürün seçenekleri ile her zevke hitap etmeyi bildi. Genel itibarıyla çok sevilen milyonlarca satan bir tüketici elektroniği ürünü olarak 2015’e damgasını vuranlar arasında yer almayı bildi. Tebrikler! Samsung_Gear_s2Samsung Gear S2

Samsung’un uzun yıllardır devam eden köşeli tasarım formunun sonuna gelindi 2015’te. Şirket, geçtiğimiz Eylül ayında Almanya’da ilk görücüye çıkardığı akıllı saati Gear S2 ile tasarımı daha sofistike yapıya getirdi. Teknoloji ise Samsung’un işlemcileri ve altyapısı ile gayet iddialı. Yılın en iyileri arasında yer aldı.

pebble-time-steel-gold-press-1Pebble Time Steel

En çok yatırım alan Kickstarter projesi Pebble Time Steel, tarzıyla fark yaratıyor. Bataryası 10 güne kadar da dayanabiliyor. Bu oldukç iddialı bir özellik, çünkü çoğu akıllı saatin şarj dayanıklılıkları sadece birkaç günle sınırlı. Üstelik tasarımı da en çok ilgi gören yönleri arasında.

Pebble’ın zaman tüneli ekranı akıllı saatler arasında en akıllıca tasarlanan form faktörlerden. Pebble’ın üzerinde sesle kontrol de mevcut, ayrıca saatin kolçak kısmı metal ve deri olarak değiştirilebiliyor.

garminGarmin Vivoactive

Sınıfa yeni bir nefes getirecek cinsten. GPS özelliğiyle koşu, bisiklet gibi aktivitelerde işe yarıyor, hatta golf ve yüzme sporlarında dahi kullanılabilir. Apple Store’da bulunan Connect IQ uygulamasıyla saate yeni özelliklerde eklenebiliyor. Üstelik gerçek bir stil ikonu. fitbitFitbit Surge

Telefonunuzdaki uyarıları direkt saatinizde görebiliyorsunuz. Ayrıca üçüncü partı yazılımları da destekliyor. Kendine has bir kesimin tercihi Fitbit Surge’ün dahili GPS özelliği, spor yapanlar için çok önemli bir artı.

YORUM

Yorumlar 0