Grundig, Arçelik ve Beko Ütülere ‘En İyi Ürün’ Ödülü

Grundig, Arçelik ve Beko Ütülere ‘En İyi Ürün’ Ödülü

Ütü, şüphesiz her evin ihtiyacı. Kırışık giysiler ve ev tekstilinin önüne geçen bu küçük ev aletleri geniş bir çeşit yelpazesi sunuyor. Temelde benzer kullanım prensipleri ile çalışan ütü seçenekleri arasında Arçelik ve Beko markasının modellerinin dikkat çektiği görülüyor.

Arçelik A.Ş.’nin Grundig, Arçelik ve Beko markalı buharlı el ütüleri Almanya’nın önde gelen prestijli test dergilerinden Alman Haus&Garten tarafından yapılan karşılaştırmalı ürün testlerinde, güçlü rakiplerini geride bırakıp 1.4 puan aldı ve ‘Testsieger’ ilan edilerek en iyi ürün seçildi. Sürekli buhar ve taban sıcaklık dağılımı öne çıkarılan ürün özellikleri oldu.Beko-BKK-2309-utu_2723_1

Özel buhar üretim teknolojisi ve taban teknolojisinin birleşimi ile çamaşırlara zarar vermeden en derin kırışıklıklarda bile mükemmel sonuçlar sunan ütüler 2800W güce, 50 gr/dk’ya kadar sürekli buhar ve 200 gr/dk’ya kadar da şok buhar gücüne sahip. Buhar tetiği sayesinde buhara gerek olmadığı zamanlarda ütünün boşu boşuna buhar üretmesi engellenerek, su tankının kısa sürede boşalmasının da önüne geçiliyor.

YORUM

Yorumlar 0