400 TL Altı Akıllı Saat Tavsiyeleri

400 TL Altı Akıllı Saat Tavsiyeleri

400 TL’ye kadar bütçe ile satın alınabilecek en iyi akıllı saatleri bir araya getirdik. İşte bu fiyat skalasının yıldızları…

Türkiye’de saat, erkek ve kadınlar için önemli bir aksesuar olarak kabul edilir. Plastik, metal ya da silikon kordon ve yine sportif ya da daha ciddi çok sayıda alternatifin yılın her döneminde ilgi gördüğü ülkemizde akıllı saatlerin ulaştığı satış rakamları da dikkat çekiyor.

Akıllı telefonlarla bağlantı kurabilen ve birçok işlemi kolunuzdaki saat üzerinden gerçekleştirebilmenize olanak tanıyan yeni nesil teknoloji saatlerin fiyat etiketleri ise ortalama 200 TL’den 17 bin TL’ye kadar geniş bir skala sunuyor. Bu konumuzda skalanın giriş seviyesinin üzerinden 400 TL’ye kadar olan kısmında yer alan iki çok yetenekli modeli yakından tanıyacağız: Quadro Smart Watch S71 ve Quadro Smart Watch S88…

qdsmwatch-1

Quadro Smart Watch S71

Android ve iOS işletim sistemli akıllı telefonlarla Bluetooth üzerinden bağlantı kuran Quadro Smart Watch S71, çokyönlülüğü ile dikkat çekiyor. Akıllı saatin zarif tasarımında metalik forma sahip gövde ve siyah renkte kaymaz özellikte kayışın uyumu oldukça yüksek.

Telefon_4300509

Telefon görüşmesi, mesaj gönderme gibi akıllı telefon fonksiyonlarının yanı sıra alarm, radyo, hesap makinesi, fotoğraf çekme/video kaydı gerçekleştirebilme, MP3 çalar gibi bir dizi özelliği de kullanıcısına sunan cihaz; adımsayar, kalori ölçer gibi spor+sağlık özellikleri ve uzun şarj dayanıklılığıyla da ön planda. microSD desteği de sunuyor.

Telefon_4300507

Parlak ekranı, sade arayüzü sayesinde kullanım kolaylığı ve klasik bir saati modern bir tarz beraberinde sunması onu 400 TL altında akıllı saat satın almayı düşünen kimseler için ilk plana taşıyor.

Fiyatı 399 TL

qdsmwatch-s88 Quadro Smart Watch S88

Quadro Smart Watch S88, yetenekli bir iletişim ve multimedya uzmanı. Bluetooth üzerinden iOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlarla eşleşen akıllı saat, telefon görüşmesi, çağrı yanıtlama/reddetme, mesajlaşma gibi özelliklere sahip. Ayrıca hesap makinesi, alarm gibi özelliklerin yanı sıra sosyal medya bildirimlerinden sağlık ve spor odaklı teknolojilerine kadar eksiksiz bir akıllı saat deneyimi vaat ediyor.

Telefon_4059672

Quadro Smart Watch S71’den daha düşük fiyat etiketi ile gelen Quadro Smart Watch S88, şık ve enerji dolu tasarımıyla dikkat çekiyor. Quadro Smart Watch S71’deki kamera özelliği Quadro Smart Watch S82’de bulunmuyor. Ek olarak Quadro Smart Watch S71’den yaklaşık yüzde 10 daha düşük pil kapasitesi sunuyor ve microSD desteği bulunmuyor.

Quadro akıllı saatler hakkında daha fazla detay için buraya tıklayabilirsiniz.

Fiyatı: 299 TL

Babalar Günü İçin Akıllı Saat Önerileri çok yakında TeknolojiTuru.com’da

YORUM

Yorumlar 0