Fargo 2. Sezon Yükseliyor!

Fargo 2. Sezon Yükseliyor!

Amerikan TV dizisi Fargo, büyük ilgi gördüğü ilk sezonunun ardından 2. sezonuyla ilginç bir izlenme grafiği sergiliyor. En nihayetinde ise sonuç şu: Fargo 2. sezon yükseliyor! İşte detaylar…

fargo-season-2-headerİlk sezonu ile büyük ses getirdi, karakterlerin olağandışı performansı, senaryonun kült olmaya yatkın yapı taşları ile inanılmaz bir ilgi ile karşılandı ilk sezon. Dizi film öylesine büyük bir ilgi ile karşılandı ki 10 bölümü üzerindeki izlenme sayılarına bakıldığında 1,5 milyonun altına düşülmediği en yüksek izlenme sayısının 2 milyonu geçtiği görüldü. Amerikan TV izleyicileri Fargo‘ya bayılmıştı. fargo2Derken Ekim ayında dizinin ikinci sezonu TV’de boy göstermeye başladı. Ama ilginç bir detay beraberinde; yayınlandığı tarihte 1 milyon 590 bin kişiyi ekran başına çekiyordu Fargo 2. sezon 1. bölüm. Bu ilgi, ilk sezonla birlikte toplamda ele alınan 11 bölüm arasında 10. sırada olması anlamı taşıyordu; bu kez çok fazla izlenmediği görülen Fargo 2. sezon bölüm 2 de durum daha da kötüleşti; diziyi yalnızca 960 bin kişi izleyecekti ki bu tüm zamanların en kötü izlenme sayısı olduğu gibi bir buçuk milyon altındaki ilk sayı oluyordu. Fargo 2. sezon tutmadı ve iyi gitmiyor bile denilmeye başlandı.

fargo-1-sezonFargo 1. sezon izlenme sayıları

Ancak Fargo 2. sezon bölüm 3‘te 1 milyon 210 bin ve en nihayetinde Fargo 2. sezon bölüm 4 ile 1 milyon 128 bin kişilik izlenme sayısına ulaşılacaktı. Senaryosu ve sürükleyiciliği en son bölümde adet tavan yapan Fargo 2 sezon 5 bölümünün 9 Kasım’da yayınının rekor kırması olası. Göstergeler geldiğinde haber güncellenecektir.

fargo-2-sezonFargo 2. sezon izlenme sayıları

fargoFargo, 2. sezonuyla da fenomen olmayı başaracak gibi görünüyor. Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz.

YORUM

Yorumlar 0