Ayın Akıllı Saat Uygulamaları [Apple Watch-Android Wear]

Ayın Akıllı Saat Uygulamaları [Apple Watch-Android Wear]

Android Wear ve Apple Watch için Kasım ayının öne çıkan akıllı saat uygulamaları, tüm detayları ile burada! İşte birbirinden iddialı ve yetenekli uygulamaları…

Wear_Audio_Recorder

Wear Audio Recorder

Akıllı telefonlar ve Android Wear saatler için kullanışlı ve fonksiyonel ses kaydedici! Çok basit ve sezgisel bir arayüz ile istediğiniz konuşmalarınızı, konferanslar, toplantılar ve her şeyi kaydedin. Uygulamaya saatler ve akıllı telefonlar için hem tasarlanmıştır.

Platform: Android Wear

2 TL

Messages_for_Android_Wear Messages for Android Wear

Ücretsiz, oldukça yetenekli bir mesajlaşma uygulaması. Akıllı saat üzerinden iletişim kurmak için tavsiye edebileceğimiz aromalar arasında.

Platform: Android Wear

Ücretsiz

Mail_for_Android_Wear___GmailMail for Android Wear & Gmail

Eğer Android Wear cihazınızda iyi bir e-mail yazılımına ihtiyacınız varsa Mail for Android Wear & Gmail’in en iyiler arasında olduğu açık. Mail kutunuzu görebileceğiniz, mail yazıp gönderebileceğiniz bir uygulama. Türünün en iyilerinden.

Platform: Android Wear

3,60 TL

Block_Mover Block Mover

Pek tanınmamış bir yetenek. Android Wear platformunun gelecek vaat eden yapımlarından. Oyunun amacı kutuları iterek karakterinize yol açmanız; akıllı saat üzerinden oynanacak eğlenceli türden bir yapım.

Platform: Android Wear

3,60 TL

Lifesum Lifesum

Gün boyunca ne kadar yiyecek ve su tükettiğinizi kolayca takip edin. Lifesum, bir sonraki öğününüz için size doğru yemekleri ve porsiyonları seçmenize yardımcı olacak geri bildirimler gönderir.

Platform: Apple Watch

Ücretsiz

Turkcell_Platinum Turkcell Platinum

Sadece tek dokunuşla Turkcell Platinum ayrıcalıklarına Apple Watch’unuzdan erişebilirsiniz. Dilediğiniz zaman, Platinum Müşteri Hizmetleri’ne sıra beklemeden ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Platform: Apple Watch

Ücretsiz

Onefootball

Onefootball

iPhone uygulamasındaki favorilerinizi temel alan Apple Watch için Onefootball, günün müsabakalarını ve maçlarını seçebilmenizi sağlar. Maçın saatine, o anki skoruna, akışına ve en önemli anlarına göz atmak için dokunmanız yeterli.

Platform: Apple Watch

Ücretsiz

YORUM

Yorumlar 0