Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile GTA 5 Oynadılar!

Oyun keyfinde yeni boyut!

Sanal Gerçeklik Gözlüğü ile GTA 5 Oynadılar!

Sanal gerçeklik teknolojisi Virtuix Omni, yılın en çok oynanan oyunlarından GTA V için kullanılırsa ortaya nasıl bir heyecan fırtınası çıkar? İşte çarpıcı detaylar...

Sanal gerçeklik oyunun içine yavaş yavaş dahil oluyor. Hem de ne dahil olma! Düşünsenenize kafanızda tamam biraz irice de olsa bir gözlük (ve içerisinde kulaklık) ve gözlükten sallanan kablolar. Biraz rahatsız edici belki ama durum tüm her şeyi unutturur cinste! Oyun oynuyorsunuz… Bildiğiniz sokaklar, tanıdık arabalar, sesler hem de nerede, gözlerinizin tam karşısında! Sanal gerçeklik gözlükleri sayesinde gelecek işte tam olarak böyle şekilleniyor ve bu konuyu da kapsayacak şekilde, yılın en bomba oyunlarından GTA 5 için ilk adımlardan biri de atıldı.
Oyunun içine girdiler!

Kafa hareketleri ile yönünü belirlemenin ötesinde, yürünerek ya da koşularak harekete de imkan tanıyan Virtuix Omni, GTA V için uyarlandı. Ortaya inanması güç, oyun severleri de yerlerinden hoplatan sonuçlar çıktı. Artık Rockstar’ın bu efsanesini ‘ben de böyle oynamak istiyorum’ diyen milyonlarca kişi var! Evet, var!

Peki cihaz nasıl çalışıyor? İşte bunun yanıtını haberin devamındaki videoda görebilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler (sakın heyecanlanmayın)!

https://www.youtube.com/watch?v=QZEnjwUqc4M

Görüşlerinizi bizlerle paylaşın, aşağıdaki sosyal medya kutularına tıklayarak bu haberi arkadaşlarınızla da paylaşın.

 

YORUM

Yorumlar 0