Haftanın Apple Watch Uygulamaları

Haftanın Apple Watch Uygulamaları

Bileğinizdeki yıldız için son dönemin en iyileri! İşte karşınızda haftanın Apple Watch uygulamaları…

Best_Fiends

Best Fiends

Best Fiends, Apple Watch’unuza geldi. Şimdi macera zamanı. Minutia topraklarını keşfetmek için yola çıkın, hazineleri toplayın ve zor engelleri aşın. Ödüllerinizi iPhone’unuzdaki Best Fiends’e taşıyın ve bunları kullanarak karakterlerinize seviye atlatın, yeni güçler keşfedin ve tabii ki Slug’ları alt edin.solitaireSolitaire

Her gün yeni bir görevi tamamlamaya çalışın; dilerseniz, tekrar tekrar oynayın. Oyunu başarıyla tamamladığınızda, o gün için bir taç kazanırsınız. Tamamladığınız günlük görevleri, kazandığınız taçları ve güncel ödül durumunuzu da görüntüleyebilirsiniz.

Invoice2go_PlusInvoice2go Plus

İş için harcadığınız zamanı, her zamankinden daha doğru bir şekilde takip edin. Invoice2go, sanal sınırlama özelliğini kullanarak, çalıştığınız mekana vardığınızda mesai sürenizi iPhone’unuzdan kaydetmeye başlamanızı ister. Dilerseniz, çalışma saatlerinizi değiştirebilir, fatura gönderebilir ve ödemeniz yapıldığında bildirim alabilirsiniz.

CalcbotCalcbot

Basit hesaplamalar yapmak, birimleri dönüştürmek, bahşiş miktarlarını hesaplamak ve faturaları bölüştürmek şimdi hiç olmadığı kadar kolay.

Babbel Babbel

Dünyanın neresinde olursanız olun, yeni bir dil öğrenmenin keyfini çıkarın. Bulunduğunuz konumla ilgili sözcükleri görebilirsiniz; örneğin, bir restoranın yakınındaysanız yemekle ilgili terimleri öğrenebilirsiniz. Mesela, “Café con leche, isteyen var mı?” demek için. Veya bir havaalanına yaklaştığınızda, “uçuş”, “hareket saati” ve “bagaj” gibi sözcükleri.

ThingsThings

Apple Watch için Things uygulaması, o gün için planladığınız görevleri yönetmenize yardımcı olur. Bir liste üzerinden tüm görevlerinizi tamamlamaya çalışın ve kalanları başka bir tarihe erteleyin. Things, hedeflerinizi düzenlemenize, ilerleme durumunuzu takip etmenize ve gün içinde hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

YORUM

Yorumlar 0