Bloodborne Complete Edition 24 Kasım’da Geliyor

Bloodborne Complete Edition 24 Kasım’da Geliyor

Sony PlayStation 4 platformunun 2015’deki en gözde yapımlarından Bloodborne için beklenen duyuru geldi. Oyun, Bloodborne Complete Edition adıyla 24 Kasım 2015 tarihinden itibaren çarpıcı bir bundle olarak satışa çıkıyor. Yeni DLC (eklenti) paketi ile birlikte gelen oyun, böylelikle daha fazla dehşet ve çok daha derinlemesine soru işaretleri ile gelecek.

49,99 dolardan satışa çıkacağı belirtilen Bloodborne Complete Edition’ın açıklamasında yanmakta olan Yharnam antik kentinde tehlike, ölüm ve karanlığın hüküm sürüşüne tanıklık edilecek. Hayatta kalmak için her köşede pusuda bekleyen yaratıkları alt etmeniz ve karanlık sırları keşfetmeniz gerekecek. Oyunun açıklaması özetle böyle…

BloodborneDLC ise korku dolu oyunun heyecan ve gerilim fırtınasını daha ileri noktaya taşıyor. Bloodborne Complete Edition, ABD’de sadece dijital olarak indirilebilecek. Neyse ki Avrupa ve Türkiye’de kutulu olarak da satışa çıkacak.

Haberin devamında oyuna dair fikir edinmenizi sağlayacak ürpertici videoyu görebilirsiniz. (Dikkat, 18 yaş altı için uygun olmayabilir)

YORUM

Yorumlar 0