ZTE Akıllı Telefonları Ülkemize Geliyor

ZTE Akıllı Telefonları Ülkemize Geliyor

Uzun zamandır zaten halihazırda operatör telefonları ile ülkemizde yer alan Çinli akılı telefon üreticisi ZTE, ilk defa kendi adının yer aldığı cihazlar ile çok yakın zamanda ülkemize giriş yapmaya hazırlanıyor.

zte

Her sene operatörlere sattığı milyonlarca cihaz ile kullanıcılar arasında pek bilinmese de sektörde en bilinen markalardan biri olan Çinli telefon üreticisi ZTE yeni pazarlara giriş yapmak için gün sayıyor. Bu pazarlardan birisi de sahip olduğu genç nüfus ile akıllı telefon pazarında önemli bir konuma sahip olan ülkemiz Türkiye. ZTE Türkiye pazarında yıllardır operatör cihazları ( Vodafone Smart 6 , Turkcell T60) ile zaten bulunuyordu. Ancak artık kendi adıyla da cihazlarını satmaya başlayacak olan Çinli firma , Facebook sayfasından yavaş yavaş cihazlarının tanıtımlarını da yapmaya başladı.

zte

Firma tarafından yapılan açıklamaya göre ilk etapta ülkemize en üst seviye modeller ile girmeyecek olan ZTE, daha çok ülkemizde son zamanlarda çok popüler olan fiyat performans ürünleri ile piyasada olacak. Bu cihazlar arasında Çinli firma ülkemize ilk olarak 1000 lira altı bir fiyatlandırma ile satılacak olan Blade V6 modeli ile girecek. Daha sonra ise yavaş yavaş diğer modellerini de ülkemize getirecek. Bu bakımdan ilk etapta ZTE’den amiral gemisi düzeyinde cihazlar beklemek yanlış olacaktır. Dünya genelinde ucuz olmasının yanında kaliteli cihazlar üretmesi ile de bilinen ZTE’nin bu politikası ne kadar başarılı olacak ilerleyen zamanlarda göreceğiz.

Peki siz okuyucularımız ZTE’nin ülkemize gelişi hakkında neler düşünüyor? Firma ülkemizde yürüteceği bu strateji ile başarılı olabilecek mi?

 

YORUM

Yorumlar 0