İBB’den Dijital Yayıncılığa Merhaba!

İBB’den Dijital Yayıncılığa Merhaba!

İstanbullular basılı şekilde yayınlanan İstanbul Bülteni dergisine artık interaktif bir yapıda telefon ve tabletleri üzerinden ulaşabilecekler. İşte detaylar…

TeknolojiTuru-Manset

Dünyanın en kozmopolit şehirlerinden İstanbul’da kültürden sanata, ticaretten eğlenceye kadar hayat capcanlı bir ritimle devam ediyor. İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) ise şehrin refahı ve gelişimi için sürdürdüğü çalışmaların yanı sıra halkla daha fazla bütünleşmeye yönelik adımlarıyla da dikkat çekiyor. İBB’nin her ay İstanbul halkı ile ücretsiz olarak buluşturduğu İstanbul Bülteni dergisi, daha fazla İstanbulluya ulaşabilmek için dijital yayıncılığa geçiyor. Böylelikle İstanbullular kendilerini ilgilendiren gelişmeler, duyurular, proje, etkinlik, kültür-sanat haberleri, pek çok yenilik ve sayısız alt başlıkta birbirinden ilgi çekici konunun yer aldığı şehir yaşamı dergisine akıllı telefon ve tabletlerinden de erişebilecekler.

V1-1200x800

‘İstanbul’ telefon ve tabletlere geliyor…

Renkli ve dopdolu içeriği ile her sayısı İstanbul halkı tarafından yoğun ilgi ile takip edilen İstanbul Bülteni, dijital yayıncılığa geçerken bir dizi teknolojik gelişimi de beraberinde getiriyor. Basılı dergi sayfalarının telefon ve tabletlere taşınması ile birlikte okurlar, interaktif ve zenginleştirilmiş bir versiyon deneyimi yaşayacaklar. Böylelikle İstanbul halkıyla İBB daha fazla yakınlaşırken İstanbul Bülteni de apayrı bir keyfe dönüşecek.

V3-1200x800İstanbul Bülteni e-dergisi iPhone, iPad, Android telefon ve tabletler üzerinden ücretsiz olarak indirilebilecek. Bunun için iOS ve Android cihazlara aşağıda yer alan bağlantılara tıklatıldığında ulaşılan İstanbul Bülteni uygulamasının yüklenmesi yeterli olacak. Uygulamanın yüklenmesinin ardından, e-derginin kolaylıkla okunabilir içeriği ve teknolojik tasarımı ile tanışmaya hazır olun. İstanbul Bülteni kendi alanında uzman isimlerin hazırladığı birbirinden farklı konularla her ay İstanbul halkının telefon ve tabletlerine geliyor.

İstanbul Bülteni Uygulamasını iOS cihazınıza indirmek için buraya tıklayınız.

İstanbul Bülteni Uygulamasını Android cihazınıza indirmek için buraya tıklayınız.

YORUM

Yorumlar 0