Parrot Flower Power Bitki Bakım Sensörü Testte!

Parrot Flower Power Bitki Bakım Sensörü Testte!

Parrot Flower Power Bitki Bakım Sensörü ile bitkilerinizin nem oranı, ışık yoğunluğu, sıcaklık gibi hayati bilgilerini iPhone’unuzdan takip edin.

Son dönemde test merkezimizde ağırladığımız en ilginç aygıtlardan biri de Parrot Flower Power Bitki Bakım Sensörü oldu. Yaşamın en hoş detaylarından bitkiler için geliştirilen bu biraz tuhaf görünümlü teknoloji ürünü, aslında yeşil ve beraberindeki rengarenk çiçeklerle arası iyi olanlar için harikulade bir fikre dayanıyor.

Evde bitkilerim var, saksılara sahibim diyenler için geliştirilen bu cihaz, aslında botanik devriminin başlangıcı bile olabilir. Ünlü teknoloji şirketi Parrot imzalı gadget, başlı başına bir dahi. Onu saksıya yerleştiriyor ve bitkilerle iletişim kurmaya başlıyorsunuz. Evet, yanlış okumadınız iletişim kurmaya…

parrotParrot Flower Power Bitki Bakım Sensörü, taşıdığı alıcılar sayesinde nem oranı, ışık yoğunluğu, sıcaklık gibi birçok hayati bilgiyi ölçüp iOS işletim sistemine sahip akıllı telefona gönderiyor. Böylece bahçede ya da evde bakımı yapılan bitkilerin tüm ihtiyaçları anında karşılanabiliyor.

Çok fütüristik bir bakış açısını yansıtsa da aslında yukarıda da bahsettiğimiz tuhaf görünümü sayesinde pek de göze batmıyor. Evin içinde bitkinin yakınında sakince durup onu sizin için gözetliyor. Üstelik fiyatı da gayet erişilebilir düzeylerde.

PARROT

www.parrot.com

Fiyat: 169 TL

Artılar:

Doğa dostu

Teknoloji dolu

Pek faydalı

Eksiler:

Tasarımı daha iyi olabilirdi

YORUM

Yorumlar 0