Yeni Opel Corsa ile Tanışın

Yeni Opel Corsa ile Tanışın

yeni-opel-corsa-2

Eşi benzeri olmayan heykelsi tasarımı ve davetkar çekiciliğiyle Yeni Corsa’nın etkisine kapılacaksınız. Gözleriniz doğal olarak, akıcı hatlar üzerinde yoğunlaşacak. Sportif ızgarası, keskin tasarımlı farları, akıcı tavan çizgileri ve etkileyici arka tasarımıyla her açıdan kusursuz. ‘’Heykelsi tasarım, Alman mükemmeliyetçiliğiyle buluştu.”

Güneşin veya yıldızların tadını çıkarmak ve temiz havayı içinize çekmeniz için tek bir tuşa dokunmanız yeterli. Büyük sunroof’un özel rüzgar deflektörü sayesinde sesten rahatsız olmayacaksınız. Sunroof açık da olsa kapalı da olsa, gelişmiş aerodinamiği ve özel yalıtımı sayesinde rüzgar sesi önleniyor. Ayrıca kendi özel güneşliği bulunuyor.

yeni-opel-corsa-4

Sıra dışı gece görüşü için Bi-Xenon farlara geçin. Dinamik viraj aydınlatması sayesinde virajları daha iyi göreceksiniz. Opel’in karakteristik LED Gündüz Farları sayesinde fark edileceğinizden eminiz.

Jantlar sizin aynanızdır. Çarpıcı tasarımlı 17” alaşımlı jantlara kendi dokunuşunuzu ekleyebilirsiniz. Daha iyi bir sürüş hissi sunması için yaysız ağırlığı azaltılmıştır. 2015 Opel Corsa inanılmaz…

yeni-opel-corsaBirinci sınıf eğlence. Kolay bağlantı, dilediğiniz gibi konuşma özgürlüğü. IntelliLink, iOS ve Android’ler ile çalışıyor. 7” dokunmatik ekranı, direksiyon tuşlarını veya sesli komut özelliğini kullanabilirsiniz. Hands-free telefon görüşmeleri, kablosuz müzik aktarımı ve Bluetooth® ya da USB ile daha da fazlasını yapabilirsiniz. Siri Eyes Free sayesinde sesinizi tanıtır, çağrı alıp yapabilir, müzik çalabilir, e-posta ya da mesaj alıp gönderebilir ve onları sesli olarak dinleyebilirsiniz. Yeni Opel Corsa teknoloji dolu…

yeni-opel-corsa-3Maksimum yakıt tasarrufunda bulunan 3 silindirli 1.0 Turbo motor sayesinde küçük bir otomobilde üstün performans ve pürüzsüz sürüşün keyfini çıkaracaksınız. Sport modeliyle sunulacak 1.0 Turbo motor, 85 kW (115 HP) güç üretiyor.

Kaynak: www.opel.com

YORUM

Yorumlar 0