“Yeni Moda” Uygulama: Qute

“Yeni Moda” Uygulama: Qute

Moda ilham veriyor, etkiliyor ve duyguları açığa vuruyor – şimdi ise akıllı telefonunuzun yardımıyla! Bu yeni uygulama tarzınızı sosyal medyaya taşıyor ve sizi insanlarla sanal ortamda alışverişe çıkarıyor. Ana fikir basit; sahip olduğunuz ya da satın almak istediğiniz kıyafetlerin fotoğraflarını paylaşın ve dünyanın her yerindeki arkadaşlarınızdan, akım yaratıcılardan, ve diğer kullanıcılardan anlık geri dönüşler alın.

qute‘Yakın zamanda dünya çapında piyasaya sürülen yeni sosyal medya uygulaması Qute, moda endüstrisinde devrim yapmak ve modaya yeni bir bakış açısı getirmek istiyor.” – diyor Qute’ un CEO’su Michał Gąsior. Şirketin amacı, hem kullanışlı hem de heyecan verici, moda odaklı bir uygulama yaratmaktı. Sadece farklı giysilerin fotoğraflarını paylaşıyorsunuz ve anında kullanıcı olan herkesin veya arkadaş grubunuzun hangisini tercih edeceğini öğrenebiliyorsunuz. Bu ‘ Ne giymeliyim ya da ne almalıyım? ‘ tarzı bir uygulama.

qute_2

Qute ile sosyal alışverişin yeni bir formunu deneyimleyebilir, akım belirleyici olabilir, dünyaya kendi tarzınızı gösterebilir, yeni kıyafet fikirleri edinerek onları sanal gardrobunuzda saklayabilirsiniz. Eğer şanslıysanız kullanıcı paylaşımı gibi görünen ama aslında sevdiğiniz kıyafetleri almanıza fırsat sağlayacak bir reklama rastlayabilirsiniz. Qute’un ana özelliği olan iki farklı kıyafetten birini seçme, reklamcıların, satışa sürecekleri kıyafetlerin üretimine milyonlar harcamadan önce neyin trend olduğunu derinlemesine kavramalarına olanak sağlıyor. Uygulama Android ve iOS için mevcut.

YORUM

Yorumlar 0