Tescilli Feminen iPhone 6s Rose Gold ile Tanışın

Tescilli Feminen iPhone 6s Rose Gold ile Tanışın

iPhone 6s satın almayı düşünenler için yeni renk seçeneği Rose Gold. Bu isim Türkçe’ye ‘pembe altın’ olarak çevrilebilir. Ayrıca kuyumculuk ve saat sektöründe yoğun olarak bilinen bir renktir. Apple’ın gümüş, beyaz ve altın olmak üzere üç farklı renkte sunduğu iPhone 6’dan sonra iPhone 6s modellerine gelen yeni rengin öne çıkan özelliği ise feminen özelliği…

iPhone-6s-rose-gold

Bu renk, pembe ve oldukça naif bir ton durumunda. iPhone 6s Rose Gold satın almayı planlayan kadınların ilgisini çekeceği aşikar. Elbette Gold yani altın renkteki iPhone’a ilgi gösteren erkeklerin Rose Gold’a ne ölçüde yaklaşacakları meçhul. Şu gerçek ki rengin erkeklerden ziyade kadınları hedef aldığı tartışmasız bir gerçek. Peki neden Rose Gold?

iPhone-6s-rose-goldÖncelikle Apple’ın beyaz ve siyah olmak üzere iki sert ve katı renkle gelen önceki nesil iPhone’ları aşama aşama kadınların daha çok ilgisini çekecek renklerle tanışıyor. Açıkçası dünya genelindeki birçok teknoloji şirketinden çok daha önde olan, planlamalarını kimi otoritelere göre 10 sene sonrası için bile hazırlayan Apple’ın boşa kürek sallamayacağı aşikar…

iPhone-6s-rose-goldZaten Apple iPhone 6 ve iPhone 6 Plus modellerinin gördüğü küresel ilgi de bunun net göstergesi. Her iki modelin 100 milyon üniteye yakın satış gerçekleştirdiği biliniyor. Kaliforniya merkezli şirketin kasasını adeta dolup taşıran bu satış rakamında ‘altın’ iPhone’ların katkısı bir hayli yüksek.

Ekran_Resmi_2015-09-10_22_35_50İvme, büyük olasılıkla pembe renk için de tetikleyici olacak. Kimi kadınlar, altın rengi bir kenara koyup Rose Gold renk seçeneği ile gelen iPhone 6s’e yönelecekler. Beklentiler çeşitli.

Ekran_Resmi_2015-09-10_22_35_30Haberin devamında bu saf, sofistike ve feminen renkteki telefonun görsellerine göz atabilir, bu içeriği aşağıdaki sosyal medya kutucuklarına tıklayarak kendi Twitter, Facebook hesaplarınızda paylaşabilirsiniz. Bizi sosyal medya hesaplarımız üzerinden takip etmeyi de unutmayın.

rose-goldCihazın arka kısmı parlak Apple logosu ile beraber çarpıcı…

rose-goldiPhone 6s’in diğer renkleri de oldukça başarılı. Tercih aşaması bir hayli zor geçebilir.

YORUM

Yorumlar 0