Okula Dönüş Alışverişi için Teknolojik Tavsiyeler

Okula Dönüş Alışverişi için Teknolojik Tavsiyeler

Ders zili çaldı çalacak, tam bu geri sayım sırasında Teknoloji Turu.com’dan okula dönüş alışverişi için özel tavsiyeler burada…

ipad-air-2 iPad Air 2

Sofistike ve dopdolu bir alternatif o. Aslında bir fenomen ve hatta daha fazlası. Türkiye’de de tüm dünyada olduğu gibi çok sevilen iPad Air 2, mükemmel back to school önerilerimiz arasında. iOS işletim sistemli tablet, uçsuz bucaksız kullanım sahası, hafifliği ve inceliği ile başdöndürücü. iPad Air’iniz yanınızda mı? Siz onlardan değil, dersler sizden korksun!

iPod_shuffleiPod shuffle

Tek parça alüminyum gövdeden oluşan, güzelce parlaması için titizlikle cilalanan yeni iPod shuffle güçlü, ince ve sağlam. Ve renk paleti onu mükemmel bir moda aksesuarı haline getiriyor. Parlak gümüş, mavi, yeşil, turuncu ve pembe renklerinden istediğinizi seçip okula giderken ya da eve dönerken müziğin keyfine varabilirsiniz.

vievsonic Viewsonic VX63 Serisi

SuperClear Teknolojisi ile yüksek performans sunan kaliteli paneli sayesinde hem net ve doğal renkleri hem de yatay ve dikey açılardan geniş görüş açısını birlikte sunuyor. Düşük tepki süresini, 2ms IPS paneli ile sağlayan VX63 serisi hem siyah hem de beyaz renk 21.5 ve 23 inç çözümleri ile ister ders (ya da arada video oyunu) ister multimedya kullanımı için ideal bir çözüm sunuyor.

mcbook

Apple MacBook Air

Apple, konu teknoloji olduğunda dünyanın en iyi markası olduğunu defalarca kez kanıtlamış bir marka. Hemen her ürününden zeka ve kullanıcı dostu özellikler fışkırıyor. Bu ürünlerden biri de MacBook Air. iPad’in yanı sıra taşınabilirliğin ve performansın limitlerini belirleyen bilgisayarlar da sırt çantanızda yer buluyor ve bunlardan en havalı olanı da şüphesiz MacBook Air!

71goCz1ZAVL__SL1500_-1024x828

WD My Passport Studio

Detaylı incelemesi için buraya tıklayınız.

Epson_L1102Epson L110

Ana okuldan üniversiteye kadar bir öğrencinin en fazla sorun yaşayacağı ders araçları yazıcılar ve kartuşları olacaktır. Yazıcıların sürekli biten kartuşları için Epson L110, baskı masraflarını azaltmak isteyen ev ofisleri ve öğrenciler için ideal, entegre mürekkep sistemine sahip tek işlevli yazıcıdır. L110 uygun fiyatlı baskı ve düşük baskı başına maliyet sağlıyor. Yüksek hacimli mürekkep şişelerinin her bir seti 4.000 sayfaya kadar siyah ve 6.500 sayfaya kadar renkli baskı yapabilmekte, böylece hem siyah hem de renkli baskıda ultra düşük sayfa başına maliyet sağlamaktadır.

TP-Link_Archer_T4UHTP-Link Archer T4UH

Eviniz çok büyük olmasa da olur, internet bağlantısı; kapıların kapalı olmasından tutun da notebook’unuzu mutfağa taşımak yani Wi-fi kaynağından topu topu 3 metre uzaklaşmanızdan bile etkilenebilir. Siz işinizi şansa bırakmayın, hem öğrenciler hem de eğitimciler için TP-Link Archer T4UH, internet bağlantı performansını artırır. Eğer Mac bilgisayarında Windows işletim sistemi kullanan biriyseniz ya da Windows’lu cihaz kullanıcısıysanız bu minik ama yetenekli aygıt tam size göre. İnternetiniz daim olsun!

YORUM

Yorumlar 0