Para İçinde Yüzen YouTube Fenomeni

Para İçinde Yüzen YouTube Fenomeni

Ekran Resmi 2014-09-25 15.18.57

YouTube’un en çok kazanan fenomenlerinden Alfie Deyes, kitabıyla da ‘bestseller’ oldu. Kazanmaya devam ediyor…

Sosyal medya, kanın insanın damarlarında olmazsa olmaz konumu gibi. Olmazsa olmaz adeta. Twitter, Facebook, YouTube gibi devasa platformlar, hergün milyarları kendisine bağlarken bu araçların büyük oyuncularına da deyim yerideyse ‘köşeyi’ döndürüyorlar.

Milyonlara hitap eden sosyal ağ hesapları, kendi yapıları gereği hesap sahiplerine para kazandırırken fenomenler için yeni iş olanakları konusunda anahtar vazifesi de görüyorlar. Bunlardan en sonuncusu YouTube’un en çarpıcı fenomenlerinden Alfie Deyes.

Deyes, YouTube kanalları ile Britanya topraklarının en önemli isimlerinden. Üstelik daha ‘çocukluk çağını yeni yeni aşmakta olan’ biri. Kamera karşısında çok sevilen videologger, en son kitabıyla da en çok satanlar arasında. Türkiye’de sevilen İngilizce karşılığıyla kitabı, The Pointless Book tam anlamıyla ‘bestseller’ durumunda.

Ekran Resmi 2014-09-25 15.18.16

Fenomen, kitabıyla da gündeme gelirken milyonlarca dolarlık servetine servet eklemeye, diğer yüz binlerce fenomen adayı ve on binlerce fenomene ‘boş durmayın dostum, ne yaparsanız iyi para kazanabilirsiniz artık!’ mesajı vermeye devam ediyor.

Güncelleme:

Kitap Türkiye’de de satışa sunuldu.

YORUM

Yorumlar 0