Adobe Social Eğlenceli Özellikler Kazanıyor

Adobe Social Eğlenceli Özellikler Kazanıyor

adobe-social

Adobe’nin sosyal medya analiz aracı Adobe Social, Facebook’tan Flickr’a popüler sosyal medya platformlarında çalışmalar yürütenler için kullanışlı bir program. Adobe Social nedir diyenler için ise temelde ‘ne zaman paylaşım yapılmalı’, ‘etkileşim ne düzeyde’ gibi konular için bir dizi özellik barındıran bir platform Adobe Social ve yeni güncellemesi ile çok daha eğlenceli bir hal alıyor…

adobe-social-2

Güncelleme ile birlikte artık sosyal medya platformlarında paylaşılacak görsellere kullanıcılar temel düzenlemeler uygulayabiliyor; komik ikonlar, baloncuklar, hashtag’ler eklenebiliyor. Gözalıcı sosyal medya fotoğraf ve videoları oluşturma konusuna eğildiği görülen Adobe’nin buna ek olarak yeni Anywhere özelliği ile sosyal medya pazarlama alanında çalışan profesyonellerin yanı sıra genel kullanıcıyı da potansiyel hedefi dahiline eklediği görülüyor. Çünkü ilgili özellik Adobe Social uygulamasını beta olarak herkese açıyor.

adobe-social-3

Mobil uygulama için güncellenen fotoğraf araçlarının Ağustos ayının devam eden günlerinde kullanıma sunulacağı belirtiliyor. Masaüstü sürümü ise yukarıda belirtilen yeni özelliklere kavuştu bile.

YORUM

Yorumlar 0