Lucy Lawless Zeyna: Savaşçı Prenses Geri Dönüyor!

Lucy Lawless Zeyna: Savaşçı Prenses Geri Dönüyor!

Lucy Lawless, Zeyna: Savaşçı Prenses televizyon ekranlarına geri dönüyor. Ancak iddialara göre bu kez başrolde ünlü oyuncu Lucy Lawless’ten başka biri olabilir. İşte detaylar:

TV dünyasının en büyük fenomenlerinden biriydi Zeyna. Çok geniş bir kesimi adeta ekranlara kitlerken bunu neredeyse tek başına gerçekleştiren, tüm diziyi alıp götüren isim de ünlü aktrist Lucy Lawless oluyordu. Ortaya çıkan yeni bilgilere göre Zeyna geri dönüyor. Öte yandan Lucy Lawless Zeyna: Savaşçı Prenses için ekran karşısına geçemiyor. Çünkü artık bir hayli yaşlandı. Onun yerine Zeyna’yı başka bir oyuncunun canlandıracağı belirtiliyor.

Dizinin yeniden çekilmesi haberini büyük bir çoşkuyla karşılayan ve Zeyna’yı yeniden canlandırmak istediğini belirten 47 yaşındaki Lawless, “Yıllardır bana Zeyna’nın filminin ne zaman çekileceği sorulup duruluyor, Zeyna’nın maceraları televizyonda, sinema da devam etmeli” dedi. Ancak oyuncunun ekranlara dönmesi pek olası görülmüyor. Dizinin 1999’da sona eren finalinde efsane karakter Zeyna ölmüştü.

YORUM

Yorumlar 0