Couplinked Eşleşme Sayısı 15.000’i Geçti!

Couplinked Eşleşme Sayısı 15.000’i Geçti!

Türk girişimcilerin ürünü, eğitimli insanları bir araya getirmeyi hedefleyen mobil uygulama ‘Couplinked’, kısa sürede başarılı rakamlara ulaştı. Şu ana kadar eşleşen 15.000 kişi arasında 500.000 mesajlaşma gerçekleşti. Detaylı basın bültenine ve uygulama linklerine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Eğitimli insanları tanıştıran Couplinked, üzerinde gerçekleşen eşleşme sayısı kısa sürede 15.000’i geçti. Eşleşen çiftler arasında 500.000’den fazla mesajlaşma gerçekleşti.

Tüm üyelerin yüksek öğrenime sahip olduğu mobil uygulama Couplinked, yeni insanlarla tanışmayı keyifli ve eğlenceli hale getiriyor. Uygulamada karşılıklı olarak birbirlerini beğenen üyeler eşleşmiş oluyor ve mesajlaşabiliyor. Konum bazlı özelliği sayesinde, üyeler seçtikleri mesafelerde aradıkları özellikteki üyelerin fotoğraflarını, yaşlarını ve okullarını görebiliyor. Tüm üyelikler kontrolden geçerek onaylanıyor.

Uygulama Apple App Store ve Google Play Store’den ücretsiz indirilebiliyor. iTunes için buraya, Android için buraya tıklayınız.

YORUM

Yorumlar 0