iPhone 6s Ortaya Çıktı!

iPhone 6s Ortaya Çıktı!

Apple’ın gelecek aylarda tanıtılacak yeni akıllı telefon modeli iPhone 6s’e ait olduğu bildirilen görüntüler, bir Apple tedarikçisi kanalı ile basına yansıdı. Gelişme, iPhone 6s’in yaklaşık olarak iPhone 6’daki kasa formu ile geleceğine işaret etti.

iPhone 6s - Alt kısım

iPhone 6s’e ait olduğu belirtilen görüntüler, Apple konusunda saygın bir medya organında yer aldı. Şirketin Eylül ayında tanıtımı beklenen modelinde bir dizi teknoloji özelliğine de işaret eden görseller, iPhone 6 ile iPhone 6s arasında kasa tasarımı açısından bir fark olmayacağına dair önemli bir belge olarak teknoloji dünyasının karşısına çıktı.

iPhone 6s - Arkası

Herhangi bir resmi doğrulama olmamakla beraber mevcut görseller gerçek olabilir. Ortaya çıkan görsellere bakıldığında çeşitli açılardan çekilmiş iPhone 6s modeli olduğu iddia edilen akıllı telefon kasasının, iPhone 6’dan hem boyut hem de tasarım olarak ayrılmadığı görülüyor. iPhone 6s’in çift objektifle geleceği iddialarını yalanlarcasına tek objektif açıklığı bulunan ilgili görsellerde aynı zamanda mikrofon, konnektör ve hoparlör açıklıkları da net bir şekilde görülüyor.

iPhone 6s - Kamera çıkıntısı

Öte yandan iPhone 6s’in anten çizgilerinin olmayacağı yönünde çok sayıda haberin basına yansımış olduğu biliniyordu, söz konusu görsellere bakılırsa Apple, bu noktada da herhangi bir değişikliğe gitmemiş durumda.

YORUM

Yorumlar 0