Polaroid Cube+ Wi-Fi İle Geliyor

Polaroid Cube+ Wi-Fi İle Geliyor

Polaroid Cube+ tanıtıldı. Şirketin kamera ailesine yeni renkleri ve Wi-Fi özelliğiyle eklenen yeni modelin gerek tasarımı gerekse özellikleri dikkate değer.

Polaroid Cube kamera ailesinin yeni modelinde eski versyionda olmayan Wi-Fi özelliği mevcut. Polaroid Cube+ önceki modelde olduğu gibi 1080p boyutunda video kaydı yapabiliyor. Ayrıca tasarım olarak bir çok markadan sıyrılan Cube “tek tuş” kullanım tarzını devam ettiriyor.

Önceki versiyonda da olduğu gibi Cube+’ı metal yüzeylerde kolayca tutunmasını sağlamak için altı kısmında mıknatıs özelliği bulunan bir yüzey var, cihazın dış malzemesi de kauçuk-plasik karışımı bir malzemeden yapılmış. Yeni modelde kendini daha çok belli eden iki farklı renk daha sunuyor parlak pembe ve parlak koyu yeşil. Polarid Cube+ İOS ve Android sunduğu uygulamalarla akıllı cihazlarınızın üzerinden paylaşım yapabiliyorsunuz.

Polaroid Cube+ Ağustos ayıyla birlikte satışa sunulacak. Polaroid Cube+ fiyat 149 USD olarak belirtilmiş. Ayrıca original Cube modeli de yeni renklerine kavuşuyor. Eski Cube’un fiyatı da 99 USD olarak güncellenmiş.

YORUM

Yorumlar 0