En İyi Android Wear Uygulamaları

En İyi Android Wear Uygulamaları

Android Wear işletim sistemine sahip akıllı saatler için en iyi uygulamaları bir araya getirdik. İşte karşınızda Swipify, Find My Phone, Bunting ve diğerleri.

Swipify

Swipify, uygulamaları çok daha kolay çalıştırmanızı sağlıyor. Uygulamanın en iyi tarafı RAM kullanımını minimuma indirebiliyor olması, bu şekilde kullanıcılarının en büyük sorunu olan batarya ömrünü biraz daha iyileştirebiliyor.

Fiyat: Ücretsiz

Find My Phone

Find My Phone fonksiyonel bir uygulama. Eğer telefonunuzdan uzaklaşmaya başlarsanız tabi bunun için uygulamanın kurulu olması gerekiyor, uygulama uyarı vermeye başlıyor. Eğer telefonunuzu arıyorsanız da akıllı saatle telefonunuza yaklaştıkça uygulama yine tepki vermeye başlıyor. Bu şekilde akıllı telefonunuzu kaybetmediğinizden veya yanlış bir yere koymadığınızdan emin olabiliyorsunuz.

Fiyat: Ücretsiz

Bunting

Bunting uygulaması Android giyilebilir cihazlar için ilk Twitter istemci uygumaması. Bu uygulama Twitter kullanıcı büyük kısmını size sunuyor. Akıllı saatiniz üzerinden Tweet’lerinizi okumak ve onlara cevap verebilmek için en mükemmel yol.

Fiyat: Ücretsiz

Zooper

Zooper Android tarafında, akıllı telefonlar için en çok bilinen widget uygulaması. Zooper bu özelliklerin bir çoğunu Android Wear cihazlara da getiriyor. Kullanıcılar Zooper sayesinde giyilebilir cihazlarınının arayüzlerini istedikleri şekilde değiştirebiliyorlar.

Fiyat: 0.99 USD

Music Boss for Wear

Eğer akıllı cihazları her şeyinizse Music Boss’da kesinlikle olmazsa olmazlardan. Google Play Music hesanınızdan istediğiniz müzikleri kendi sesinizi kullanarak seçebiliyorsunuz, ayrıca Chromecast’e bile kendi sesinizi kullanarak bağlanabiliyorsunuz. Mucizevi!

Fiyat: 1.99 USD

YORUM

Yorumlar 0