Haftanın Teknolojik Hediye Önerileri (19 Mayıs 2015)

Haftanın Teknolojik Hediye Önerileri (19 Mayıs 2015)

İşte birbirinden renkli hediye önerileri:

Lenovo VIBE X2

Lenovo VIBE X2

Hızlı, güçlü ve çok zarif bir akıllı telefon olduğunu baştan belirtelim. Android işletim sistemine aşina anneniz için görür görmez yüzünde kocaman bir gülümseme etkisi ile karşılaşabilmesi olası. Lenovo VIBE X2 eğlenceli, dinamik hediye seçenekleri arasında.

Fiyat: 1399 TL

iPad Air 2

iPad Air 2

Hediye önerileri söz konusu olduğunda sofistike ve dopdolu bir alternatif o. Aslında bir fenomen ve hatta daha fazlası. Türkiye’de de tüm dünyada olduğu gibi çok sevilen iPad Air 2, mükemmel hediye seçenekleri arasında. iOS işletim sistemli tablet, uçsuz bucaksız kullanım sahası, hafifliği ve inceliği ile baş döndürücü.

Fiyat: 1349 TL

iPod shuffle

iPod shuffle

Tek parça alüminyum gövdeden oluşan, güzelce parlaması için titizlikle cilalanan yeni iPod shuffle güçlü, ince ve sağlam. Ve renk paleti onu mükemmel bir moda aksesuarı haline getiriyor. Parlak gümüş, mavi, yeşil, turuncu ve pembe renklerinden istediğinizi seçip hediye edebilirsiniz.

Fiyat: 149 TL’den başlayan fiyatlarla.

Jawbone UP3

Jawbone UP3

Jawbone UP3 bir akıllı aktivite bilekliği. Belli fonksiyonlar arasında seçim olanağı sunan bu bileklik, akıllı telefonu üzerinden ne kadar yüründüğü, kaç kalori yakıldığı, kaç saat uyunduğu gibi bilgileri gösteriyor. 7 gün boyunca dayanan şarjı sayesinde uzun süre kablolardan uzakta kullanıma olanak tanıyor. Eğer hediye edeceğiniz kişi spora ve harekete yatkın biriyse stil sahibi tasarımıyla en ideal hediyeler arasında.

Fiyat: 180 Euro

Tchibo Cafissimo Compact Kahve Makinesi

Tchibo Cafissimo Compact Kahve Makinesi

Kahve içmeyi hiçbir şeye değişmeyecek milyonlarca insan var. O da bunlardan biri mi? Öyleyse Tchibo Cafissimo Compact Kahve Makinesi ile onu tanıştırmanızın vakti geldi de geçiyor bile. Kahve sever bir yakınınız varsa ona bu hediyeyi alabilirsiniz. Hey! Unutmayın, bu hediyeden siz de zaman zaman faydalanacaksınız, pişman olmazsınız!

Fiyat: 229 TL

Parrot Flower Power Bitki Bakım Sensörü

Botanik devrimine hazır olun! Ayrıca kadınlar için en şaşalı hediye seçeneklerinden biri ile tanışmaya! Parrot imzalı bu gadget, başlı başına bir dahi.  Onu saksıya yerleştiriliyor ve bitkileri ile iletişim kurulmaya başlanıyor. Nasıl mı? Taşıdığı alıcılar sayesinde nem oranı, ışık yoğunluğu, sıcaklık gibi birçok hayati bilgiyi ölçüp akıllı telefona gönderiyor. Böylece bahçede ya da evde bakımı yapılan bitkilerin tüm ihtiyaçları anında karşılanabiliyor.

Fiyat: 169 TL yerine 84.5 TL

YORUM

Yorumlar 0