iTunes Hesabı Android İle Nasıl Senkronize Edilir?

iTunes Hesabı Android İle Nasıl Senkronize Edilir?

iOS cihazınıza indirdiğiniz tüm film ve müzikleri AirSync sayesinde Android cihazlarınızla eşleştirebiliyorsunuz. Nasıl mı? İşte detaylı anlatım:

Android kullanıcıları direkt olarak iTunes’a bağlanamıyorlar. Ancak onun üzerinde satın aldıkları film ve müziklere de aynı zamanda ulaşmak istiyorlar. Bunun iyi yolu AirSync uygulaması. Bu uygulamayla wireless üzerinden daha önce satın aldığnız tüm içeriği Android cihazınıza kaydedebiliyorsunuz. Açıkçası Android kullanıcıları Google Play Music ve Play Movies üzerinden istedikleri tüm içeriğe zaten ulaşabiliyorlar.

1. iTunes’u Açın

İlk önce hesabınıza giriş yapın iOS üzerinde veya normal bilgisayar üzerinde de bu işlemi yapabilirsiniz. Ancak AirSync, hesabınızdaki yazılımın en son versiyonuyla çalışabiliyor.

iTunes ekran görüntüsü

2. İçeriği Seçin

iTunes hesabınızdan transfer etmek istediğiniz tek bir müzik veya isteğinize göre tek bir playlist te olabilir. Şimdi Android cihazınıza giderek AirSync uygulamasına giriş yapın.

3. Playlist’i Aktarma

AirSync uygulaması, iTunes hesabınıza bağlandığı zaman hemen arama yapacaktır. Bu kısımda göndermek istediğiniz içeriği öne çıkacaktır. Belirlediğiniz playlist’i seçerek transfer edebilirsiniz. Bu şekilde playlist’te yer alan tüm şarkılara ulaşabilirsiniz.

Yazar: Oğuzhan Suer

YORUM

Yorumlar 0