Beyonce Apple Watch İle Görüntülendi

Beyonce Apple Watch İle Görüntülendi

Ünlü şarkıcı Beyonce, Apple Watch Edition’ı ile çekilmiş fotoğrafını kendi web sitesi üzerinden paylaştı. Detay ise Apple Watch modellerinin henüz satışa çıkmamış olması ve elbette Apple Watch Edition’ların 17 bin dolara kadar çıkan fiyat etiketleri.

Şarkıları ile tüm dünyada sevilerek dinlenen Beyonce, kendi web sitesinde kişisel hayatından keyifli anları paylaşması ile tanınıyor. Ünlü ismin paylaştığı son fotoğraf ise bir uçağın içinden. Bu fotoğraftaki en önemli detay ise kolundaki akıllı saat. Apple’ın henüz satışa çıkmamış durumdaki akıllı saat modellerinden birini taktığı görülen Beyonce, altına not düşmeyi de ihmal etmemiş.

Apple Watch Edition kullandığı görülen şarkıcının bunun için ödeme yapmış olma olasılığı ise neredeyse yok. Yani bu saatli fotoğraf büyük olasılıkla bir reklam hamlesi. Oldukça da ses getirdiği aşikar, ABD ve diğer birçok ülkede haber olan Beyonce’nin 17 bin dolarlık saati ile çekilmiş fotoğrafı, Apple adına güzel bir tanıtım faaliyeti oldu.

Apple Watch Edition, 10 bin ile 17 bin dolar arasında değişen fiyatlarla ‘zenginlere’ hitap ediyor. 340 dolardan başlayan Apple akıllı saatlerinden tek farkı ise altın kaplama kasası ve yine eğer tercih edilirse altın kaplama olarak kullanılabilecek kayış versiyonları ile gelmesi.

YORUM

Yorumlar 0