iOS İçin Microsoft Office Lens Yayınlandı

iOS İçin Microsoft Office Lens Yayınlandı

Microsoft, Apple için yeni yazılımlar geliştirmeye devam ediyor. Şirket, en son olarak iOS için Office Lens adını alan uygulamayı yayınladı. iPhone, iPad ve iPod touch üzerinden kullanılabilen uygulama ile birlikte cihazlar tarayıcı olarak kullanılabilirken dosyalar da saniyeler içinde PDF olarak kaydedilebiliyor.

Daha önce Windows Phone işletim sistemi için yayınlanan Office Lens uygulaması beğeni toplamış, diğer tarayıcı yazılımlarına kıyasla özellikle görüntü kalitesi nezdinde çok daha başarılı bulunmuştu. Böylelikle ses getiren uygulamanın iOS macerası da başlamış oldu.

Ücretsiz

Ücretsiz olarak yayınlanan iOS için Office Lens, masadaki alışveriş fişinden, tahtadaki yazıya kadar birçok çizimi ve yazıyı düzeltme, ekranın belirli bir bölgesine sığdırmaya uğraşmadan fotoğrafını çekip PDF’e dönüştürme gibi kolaylıklarla dolu olanaklar sunuyor.

Tüm bunlara ek olarak uygulama ile OneNote, Word, PowerPoint üzerinden entegrasyon sağlanabiliyor, PDF’ler galeriye kaydedilip e-mail olarak paylaşılabiliyor.

Office Lens indir

Buraya tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.

YORUM

Yorumlar 0