Apple Watch Edition Öne Geçirecek!

Apple Watch Edition Öne Geçirecek!

12 bin dolar değerindeki Apple Watch Edition akıllı saatlerinden satın alacak kimseler, Apple Store’da sıra beklemeden ürünlerine kavuşacak. Bu özel hizmet programına ilişkin sürpriz gelişme ve detaylar.

Apple’ın akıllı saatlerinin fiyatları açıklandığında en çok konuşulan konu 12 bin dolarlık fiyat etiketine sahip Apple Watch Edition olmuştu. Evet Apple Watch Edition fiyat tam 12 bin dolar! Altın kaplama modelin teknoloji özellikleri, şirketin 340 dolarlık giriş seviyesi akıllı saatleri ile aynı olurken, kullanılan lüks malzeme beraberinde fiyatı artıyor, tüketicilerin karşısında ilginç bir mega-pahalı tüketici elektroniği örneği beliriyordu. Son gelişmeler ise Apple Watch’ın Edition serisine talip olan kimselerin yüzünü güldürecek detaylar içeriyor.

Buna göre Apple Watch Edition satın alacak kimseler, Apple mağazalarına girdiklerinde özel bir hizmet programı ile karşı karşıya kalacaklar. Apple Store’da sıra beklemeden ürüne kavuşulacak ve isteyenler sadece ödeme sırasında değil, mağazaya girişlerde de öncelikli olacaklar. Üstelik öncelik bunlarla da sınırlı değil.

Apple Store mağazalarında, ürünlerin sergilendiği klasik masalarda beklemek ve yetkililerden bilgi almak yerine Apple Watch Edition müşterileri özel bir bölmede karşılanacak. Burada Apple Watch Edition’a dair detayları bir saat boyunca öğrenecek olan müşteriler, özel personeller tarafından bilgilendirilecekler. Söz konusu bölme, altın detayları ile ilginç bir gövde gösterisine de sahne olacak.

YORUM

Yorumlar 0