Güzeller Güzeli Ses Teknolojileri!

Güzeller Güzeli Ses Teknolojileri!

Sadece ekran ve butonlardan oluşmayan, endamıyla sizi sizden alacak harikulade ses teknolojileri karşınızda! İngiliz ses teknolojileri devi Bowers&Wilkins’ten İtalyan Maserati’nin teknoloji altyapısına harikulade aygıtlara yakından bakın.

O, Maserati Quattroporte’un içinde!

İngiliz Bowers&Wilkins’in ‘sesi ile hayat verdiği’ bazı otomobil modelleri var. Bunlardan biri Maserati Quattroporte ve bu şairane otomobilin ses sisteminde Bowers&Wilkins imzası bulunuyor. Müthiş surround ses sunumu herkesin dilinde.

Ferrari by Logic3 Cavallino T250

İtalyan spor otomobil markası Ferrari’nin kulaklık işine girdiğini çoğunuz duymuşsunuzdur. Mega pahalı kulaklıklar arasında yer almaması da şirketin aslında bir tür son kullanıcı hamlesi durumunda. Logic3’nin ses teknolojilerinde yüksek noktalardaki uzmanlığı ile Ferrari’nin tasarımda detaycılık arayışının kulaklık temalı bir sonucu olan Ferrari by Logic3 Cavallino T25 ise en çok satan Ferrari desek yanlış olmaz.

Zik Parrot by Starck

Philip Starck, tasarımın dahilerinden biridir. Bilim kurgu ile özdeşleşen ismi çeşitli konularda uzayın derinliklerinde yankılanır. Zik Parrot by Starck ise süper seksi bir kulaklık olarak birçok yerde“ zaten ben bu gezegen için çok fazlayım” diye bağırıyor.

Bang&Olufsen BeoPlay A9

Øivind Alexander Slaatto’nun tasarımı, ağaç ayakları ve gümüşten yeşile altı farklı renk alternatifine sahip hoparlör kaplaması ile endüstriyel tasarımın en güzel örneklerinden. Yaklaşık 15kg ağırlığında ve 19.5 watt ses çıkışına sahip. Wi-Fi, Apple AirPlay ve Ethernet bağlantısını da destekliyor; 33.1 – 25.000 Hz aralığında muazzam bir frekans aralığı ile harika bir ses sunumu sağlamayı da başarıyor.

Bowers&Wilkins Panorama 2

HDMI ile bağlandığı SmartTV’nizden alabileceğiniz ses deneyimini kompakt bir yapıda olağanüstü şekilde size sunmak için tasarlanmış bu model, aslında ev eğlencesinin en sükse noktalarından. Özel olarak tasarlanmış Tweeter’ları orta ve düşük frekanslı seslerde inanılmaz performansı ile boyutlarına karşın çok güçlü. Hareket duyarlı ses kontrolü ise misafirlerinizi büyüleyecek düzeyde.

YORUM

Yorumlar 0