Bedaş’ın Web Sitesi Yenilendi!

Bedaş’ın Web Sitesi Yenilendi!

Kurumsal internet sitesini hem tasarım hem de içerik anlamında yenileyen Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ), anlık bilgi ve hızlı erişim deneyimini hedefliyor. Başvuru süreçlerini de kolay anlaşılabilir infografiklerle sunan bedas.com.tr, görme engellilere özel olarak tasarlanmış bir arayüze de sahip.

İstanbul’un Avrupa Yakası’nın elektrik dağıtımını gerçekleştiren Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ), kurumsal internet sitesini yeniledi. 15 Şubat’ta ziyaretçilerin kullanımına sunulan yeni bedas.com.tr, anlık kesinti ile planlı yatırım ve bakım hizmetleri bilgilerine kolay ulaşım sağlanmasını hedefliyor. Harita üzerinden de takip edilebilen kesintilerin yanı sıra sitede infografiklerle desteklenmiş ‘Bilgi Danışma’ bölümü de bulunuyor.

Bedas.com.tr’de tek tıkla bilgiye ulaşım hedeflendi

BEDAŞ’ın yenilenen websitesinde ‘Online İşlemler’ menüsü tek tıkla ulaşılabilir hale getirilerek hızlı başvuru yapılabilmesi hedeflendi. Sitede planlı bakım ve yatırım çalışmaları hakkında önceden bilgi sahibi olmanızı sağlayan SMS ile bildirim başvuru bölümü de bulunuyor. ‘Online İşlemler’ menüsünde ayrıca arıza ihbarı, aydınlatma şikayeti, kaçak ihbarı, evrak ve belge sorgulama adımları da yer alıyor.

Bedas.com.tr farklı cihazlara farklı arayüz ile hizmet veriyor

Yeni bedas.com.tr’nin tasarım sürecinde mobil ve masaüstü cihazlarda sitenin farklı kullanım amaçları gözlemlendi. Kullanım amaçlarına yönelik olarak bilgisayar, cep telefonu ya da tabletlere özel olarak geliştirilmiş yeni arayüzü ile ziyaretçilere hizmet vermesi sağlandı. Farklı cihazlara farklı arayüz anlayışına ek olarak bedas.com.tr, yalnızca bilgisayar değil, tablet ve telefon gibi internete bağlı tüm cihazların ekran boyutlarına uygun olarak kendini konumlandırabiliyor.

YORUM

Yorumlar 0