Kadınlar İçin iPad Kılıfları

Kadınlar İçin iPad Kılıfları

Diane von Furstenberg'ten Gucci'ye en gözde moda markalarının birbirinden çarpıcı iPad çanta ve kılıflarını bir araya getirdik. Üstelik fiyat etiketleri ile birlikte...

Yves Saint Laurent

Yves Saint Laurent

Şıklık denilince Yves Saint Laurent bu konudaki kalitesini her zaman konuşturuyor ki, markanın iPad kılıfı Yves Saint Laurent’ın diğer ürünleri gibi zariflik ve kalite sunuyor. Deri çanta içinde iPad’in yerleştirildiği bir bölüm yer alıyor. Bu bölüm iPad’i sağlam bir şekilde tutuyor. Çıtçıt düğmeli ön kapakta Yves Saint Laurent’ın altın renginde ikonu bulunuyor. Tasarımı ve sağlamlığı ile dikkatleri üstünde toplayan bir ürün.

Fiyat: 795 $

Diane von Furstenberg

Diane von Furstenberg

Diane von Furstenberg’in farklı ürünlerde birçok tasarımı var. Bunlara iPad de dahil. Leopar desenli olan bu kılıf, esnek bir kullanım sağlıyor. İçinde iPad’i dört köşesinden kavrıyor, stant görevi de görüyor. Böylece iPad farklı şekillerde kullanılabiliyor. Deseni ile dikkat çeken kılıfın artı olarak dış cebi de var. Buraya şarj ve bağlantı kabloları konulabilir.

Fiyat: 168 $

Duchess Case

Duchess Case

Duchess Case’in iPad çantaları şıklığı bir adım daha ileri götürüyor. Modern kadınlar için zarif tasarıma sahip olan ürünler, eski ve modern görünümü bir araya getiriyor. iPad’i kolayca taşımaya yarayan çanta, iç yapısı sayesinde darbe ve dış etkilere karşı iPad’i koruyor. Farklı desen ve renk seçeneklerine sahip olan Duchess Case çantaları, böylece kıyafetlerinize uygun bir yelpaze de sunmuş oluyor. iPad kılıfları denildiği zaman çarpıcı ve uygun fiyatlı seçenekler arasında.

Fiyat: 85 $

Oscar de la Renta Grafton

Oscar de la Renta Grafton

Giysilerindeki tasarımları birçok kişiye ilham olan Oscar de la Renta, modaya yön veren isimlerden. Beyaz ve yeşil renklerinin hakim olduğu iPad çantası sıradışı ürünlerinden biri. Zarf şeklinde olan çanta yılan derisinden yapılmış. Ürün iPad’i yumuşak süet astarı ile koruyor. Ayrıca tasarımı ile uygun giysilere güzel bir aksesuar olabilir, ancak fiyatı tuzlu tarafı.

Fiyat: 1595 $

Marc Jacobs

Marc Jacobs

Modanın önde gelen isimlerinden biri olan Marc Jacobs’un, iPad için tasarladığı ürünler var. Gerçekten hepsi birbirinden güzel ve ilgi çekici. iPad çantası tasarımıyla etkileyici duruyor. Baklava deseninde olan çantanın zincir askısı var. iPad’in konulduğu iç bölüm dışında, fermuarlı dış cebi bulunuyor. Ürün üç farklı renk seçeceğine sahip. O kadar zarif ki onunla sosyal medya üzerinde iPad fotoğrafları paylaşmak bile olası.

Fiyat: 595 $

Bebe

Bebe

Bebe’nin stil sahibi iPad kılıfı göze en çok çarpan ürünlerden biri. Cıvıl cıvıl bir görünüm sunan kılıfta, dudak desenleri ile birlikte kırmızı ve pembe renk hakim. Kapağında bebe logosu bulunan ürün, yumuşak iç tasarımı ile birlikte iPad’e etkin bir koruma sağlıyor. Moda dünyasında öncü markalardan biri olan bebe, enerjisini ve kalitesini bu kılıfa yansıtmayı başarmış. Kılıf iPad dışında farklı tabletler de uyumlu.

Defy Bags iPad Aesthetic

Defy Bags iPad Aesthetic

El yapımı ürünleriyle öne çıkan Defy Bags’in iPad için tasarladığı “Estetik” serisi kalitesini ortaya koyuyor. Zanaatkarlar tarafından titizlikle hazırlanan seri, sade bir görünüme sahip. Ancak şık duruşunu da sergiliyor. Deriden hazırlanan el yapımı kılıfın iPad dışında iPad mini ve MacBook’la uyumlu olan çeşitleri de var.

Fiyat: 170 $

Gucci

Gucci

İtalyan Gucci markası moda dünyasına yön veren isimlerden. Şıklığı ve lüksü her tasarımıyla yeniden yorumlayan Gucci’nin iPad kılıfları da var. Klasik Gucci esintilerini taşıyan kauçuk deri kılıf, üstündeki desenleriyle gözlere hitap ediyor. Farklı seçeneklere sahip olan ürün, açıkçası iPad’i sağlam bir şekilde korurken, zerafetiyle dikkatleri üstüne çekiyor.

Fiyat: 305 $

YORUM

Yorumlar 0