Haftanın iPad Aksesuarları (14 Mart 2015)

Haftanın iPad Aksesuarları (14 Mart 2015)

iPad Air, iPad mini ya da iPad, hangi jenerasyona dair iPad kullanıcısı olursanız olun haftanın iPad aksesuarları konumuzda size uygun seçenekler bulabilirsiniz.

Moshi VersaCover Kılıf

iPad mini için dikkat çeken kılıflardan biri de Moshi VersaCover. İnce tasarıma sahip olan bu kılıf, şık görüntüsüyle birlikte çeşitli açılarda origami gibi katlanabilir kapağa sahip. Bu şekilde farklı farklı açılarda ve şekillerde stant olarak kılıfı kullanma imkanı sunuluyor. Böylece cihazınızı daha rahat bir şekilde kullanabilirsiniz. Çekici bir fikir üstüne yapılan VersaCover’ın farklı renklerde çeşitleri de var. Ayrıca ürün iPad mini’yi çizilmelere ve darbelere karşı koruyor.

Fiyat: 99 TL

Belkin Tri-Fold Folio Kılıf

iPad için çıkardığı ürünlerle isminden sıkça söz ettiren Belkin, Tri-Fold Folio kılıfı ile akılcı bir çözüm getiriyor. Çizilme ve darbelere karşı dayanıklı olan bu kılıf, sadece cihazı korumakla kalmıyor, artı olarak stant olarak da kullanılabiliyor. Üç kademeli katlanma özelliği olan ürün böylece iPad’inizi kullanmak için rahat bir açı sağlıyor. iPad’i köşelerinden tutacak şekilde tasarlanan kılıfın içinde yumuşak iç astar bulunuyor.

Fiyat: 129 TL

VITAL gOgO Kulaklık

Müzik dinlemek oldukça zevkli, ancak soğuk kış günlerinde kulaklıkla müzik dinlemek kulaklar için biraz üşütücü olabilir. VITAL gOgO kulaklık bu iş için biçilmiş kaftan. Bir yandan kulaklarınızı ısıtırken diğer yandan ise müzik dinlemenizi sağlıyor. Son derece hafif bir ürün olan kulaklıkta 40 mm hoparlör, 40 hz-20 khz arasında ise frekans tepkisi bulunuyor. 1.2 metrelik kabloya sahip olan ürün sadece iPad ile değil, iPhone ve diğer akıllı telefonlar ve birçok tabletle de uyumlu.

Fiyat: 99 TL

BookArc

Twelve South’un masaüstü standı olan BookArc, iPad’deki kullanım deneyiminizi daha üst seviyeye çıkartıyor. Sağlam bir çelik yapıya sahip olan üründe iPad’i kullanmanız için yumuşak silikon kullanılmış. Böylece iPad’inizi ürüne yerleştirdiğiniz zaman cihazınızın gövdesinin zarar görmesi engelleniyor. Dik ya da yatay olarak iPad’inizi konumlandırabilirsiniz. Ürün üstünde iPad’i şarj etmesi de çok kolay. Hangi konumda kullanırsanız kullanın şarj yuvası açıkta kalıyor. Oldukça rahat bir çalışma ve kullanım imkanı sağlayan BookArc’ın marifetlerinden yararlanabilirsiniz. Mesela Wireless bir klavye ile iPad’inizi kullanma imkanınız var.

Fiyat: 88 TL

YORUM

Yorumlar 0