iPhone Tamir Fiyatları?

iPhone Tamir Fiyatları?

Günlük hayatın vazgeçilmezi haline gelen akıllı telefonlar işlerimizi oldukça kolaylaştırıyor. Akıllı telefonlarımızla birçok işimizi hızlı ve pratik bir şekilde halledebiliyoruz. Ancak ufak bir dikkatsizlik, kullanım hatası veya herhangi bir sebeple telefonların arızalanması durumunda işlerimiz eksik kalırken, dünyayla ilişkimiz kesilebiliyor.

Akıllı telefon denilince akla ilk gelenlerden biri iPhone oluyor. iPhone cihazınız bozulduğunda nerede tamir ettirsem diye düşünüyorsanız, Cepfix ile tanışma zamanı. iPhone teknik servis hizmeti sunan Cepfix, hızlı ve pratik çözümleriyle iPhone cihazınızı kısa zamanda ilk günkü haline getiriyor. Üstelik cep telefonu tamiri için yerinizden kalkmanıza gerek yok. Siparişinizle birlikte Cepfix ekibi telefonunuzu evinizden teslim alıyor. Cepfix’de iPhone 4, iPhone 4S, iPhone 5, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 6 ve iPhone6 Plus cihazlarının tamiri yapılabiliyor. Peki Cepfix’de iPhone tamir ücretleri ne kadar?

Cepfix’de sahip olduğunuz iPhone modelini seçip arıza durumuna göre anında tahmini fiyat alabiliyorsunuz. Sizler için iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s ve iPhone 6 modellerine yönelik tahmini tamir bedellerini bir araya getirdik.

iPhone 4s’inizin ekranında donma sorunu varsa, ekranı kırıldıysa veya ekranda pixel hatası mevcutsa, bunun tamiri için 160 TL ödemeniz yeterli. Arka kamera tamiri için 71 TL, ana buton bozukluğu için 79 TL, kablosuz ağ problemleri için 59 TL’lik bir tahmini fiyat ortaya çıkıyor. Telefonun şarj soketi arızalandığında 65 TL’ye tamir ettirebilirsiniz.

iPhone 5 cihazınızın ekranı, şarj soketi ve ses tuşu birden arızalandıysa, Cepfix’de bunların tamirini 475 TL’ye yaptırabilirsiniz. Cepfix, iPhone 5’de oluşabilecek ekran arızalarının tamiri için (kırık, çatlak, donuyor, leke var, pixel hatası ) 305 TL’lik bir tahmini fiyat sunuyor. Arka kamera sorunu 83 TL, ön kamera sorunu 71 TL, ana buton bozukluğu 59 TL, sesin kesik gelmesi 71 TL ve kilit tuşu arızası 80 TL’ye tamir edilebiliyor.

Home buton, ses gelmeme ve Touch ID sorunu birden varsa ödeyeceğiniz tahmini tamir fiyatı 189 TL oluyor.

iPhone 5s’inizde oluşabilecek ekran sorunlarının tamiri için en az 325 TL’yi bir kenara ayırmanız gerek. Arka kamera ve ana buton arızası için ödeyeceğiniz tahmini fiyat 94 TL iken ses tuşu arızası için 80 TL oluyor. Cepfix’in iPhone tamir fiyatları hakkında bilgi almak için cepfix.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

iPhone 6 sahibiyseniz, cihazınızdaki ekran sorunları, şarj soketi arızası ve ses çıkmama problemi tamiri için 614 TL bir tamir bedeli söz konusu. Cepfix’de iPhone 6’nın arka kamera tamirini 171 TL’ye, ana buton tamirini 100 TL’ye yaptırabilir, kablosuz ağ sorununu 59 TL’ye tamir ettirebilirsiniz.

Home buton ve kilit tuşu arızasını 220 TL’ye giderebilirsiniz. Touch ID problemi için de 100 TL ücret ödemeniz yeterli.

Yeni nesil akıllı telefon tamir servisi Cepfix, hızlı, uygun ve kaliteli hizmeti kadar, mobil kullanıcılarına bilgilendirici ve keyifli içerikler sunan mobil teknoloji bloguyla adından söz ettiriyor. Cepfix blog sayfasını ziyaret ederek güncel teknoloji haberleri, mobil uygulamalar, cihaz tanıtımları ve daha birçok renkli içeriği okuma fırsatı bulabilirsiniz.

YORUM

Yorumlar 0