Night’s Watch Boyfriend Pillow İle Tanışın!

Night’s Watch Boyfriend Pillow İle Tanışın!

Game of Thrones severlere ilgilerini çekeceğine emin olduğumuz, çılgın bir haberimiz var! Night’s Watch Boyfriend Pillow adlı ürün. İşte detaylar:

Game of Thrones, 5. sezonu ile Nisan ayında izleyenleri ve heyecanlı bir bekleyiş içindeki milyonları karşılamaya hazırlanıyor. Yeni sezona dair beklentiler yüksek ve yayınlanan fragmanlar da gösteriyor ki bomba gibi bir sezon geliyor! Sezon gelmeden ilginç ürünlerde.

Dizinin popülaritesini artıran en önemli gelişmelerin başında elbette güçlü senaryosu ve karakterleri gelmekte. Karakterler denildiği zaman ise akla gelen önemli isimlerden biri John Snow. Kit Harington tarafından canlandırılan karakter, dizinin fenomenlerinden biri. Bu özelliğinin farkına varan bir girişim ise Night’s Watch Boyfriend Pillow adıyla tanıtıldı. Evet aşağıda gördüğünüz üründen bahsediyoruz, peki tam olarak ne işe yarıyor?

Night’s Watch Boyfriend Pillow, Game of Thrones izlerken sizi sarıp sarmalayamaya yarıyor. Temelde fikir bu ve konseptin tanıtımında kullanılan ünlü isim  Lucy Watson da ortaya çıkar çıkmaz gördüğü ilgiyi adeta katladı. Güzelliği ile milyonları peşinden sürükleyen Lucy Watson’ın bir koltukta kendisini saran Game of Thrones -figürü- ile görüntüleri büyük ilgi gördü.

Game of Thrones severler için piyasaya sunulan bu ilginç aksesuar, TV başındaki milyonların ilgisini ne ölçüde çeker bilinmez ama yaratıcı bir fikir olduğunu da vurgulamak gerek.

HBO’nun merakla beklenen dizisinin yeni sezon prömiyerine ilişkin fragman da haberin devamında bulabilirsiniz. Bu haberi, en altta yer alan sosyal medya kutucuklarından herhangi birine tıklayıp kendi profilleriniz üzeirnden de paylaşarak Teknolojituru.com için destek olabilirsiniz. Bizi izlemeye devam edin.

YORUM

Yorumlar 0