Spigen Galaxy S6 Kılıfları Satışta!

Spigen Galaxy S6 Kılıfları Satışta!

Mart ayında tanıtılacak olan Samsung Galaxy S6 için Spigen marka kılıfların satışına başlandı bile…

Dünyanın en önemli akıllı telefon aksesuarı üreticilerinden Spigen imzalı Galaxy S6 kılıfları, dünyanın en büyük online mağazası Amazon’daki bir ürün listelemesi sonucunda ortaya çıktı. Söz konusu kılıflar, Samsung’un yeni amiral gemi modeline ilişkin tasarım detayları hakkında yoğun şekilde bilgi sağlıyor. Bu sürpriz gelişme, bir ilk değil. Galaxy S6 kılıflarına daha önce Çin’de de rastlanılmıştı.

Samsung’un daha tanıtımı gerçekleşmeyen bir modeli için bu tür bir satış faaliyetine girişilmesi ise oldukça ilginç olmakla birlikte Spigen markası adına bir ilk değil. Spigen, daha önce de tanıtımı gerçekleştirilmemiş akıllı telefon modelleri ile uyumlu aksesuarlar üretip satışına erkenden başlamıştı.

Spigen Galaxy S6 Kılıfı

Kılıfa göz atıldığında dikkat çeken en önemli detaylar ise arka yüzde. Çift LED Flaş ve bir de kalp atışı ölçüm sensörü için açıklığa saihp olduğu görülen Spigen kılıflarında hoparlör için ise bir boşluğunun olmadığı görülüyor. Yani Galaxy S6 hoparlörleri, tıpkı HTC One modellerinde olduğu gibi alt kısımda yer alacak.

Tanıtımı gerçekleşecek cihazın bunun haricinde Galaxy S5 ile hemen hemen aynı tasarımla geleceği görülüyor. Yan kısımda ses açma ve kapama butonları bulunuyor. Bir de güç butonu açıklığı var. Kılıfın üstünde de kulaklık jack’ı ile kızılötesi bölümleri yer alıyor. Altta da USB 3.0 için açıklık bulunuyor.

YORUM

Yorumlar 0