HTC One M9 Duvar Kağıdı İndirin

HTC One M9 Duvar Kağıdı İndirin

HTC One M9 için lansman tarihi yaklaştıkça ilginç gelişmeler de daha yoğun şekilde ortaya çıkmaya devam ediyor. Ortaya çıkan en son bilgi, cihazın etkileyici duvar kağıdı.

HTC One M9 ya da HTC Hima, adı ne olursa olsun 2015 yılındaki en çok merak edilen akıllı telefonlardan biri o. Lansman tarihi yaklaştıkça modele dair haberler de artıyor. Hatta okurlarının ‘yine mi HTC One M9’ dedikleri bile oluyor. Ancak her ne şekilde olursa olsun ‘teknoloji dünyasında merak uyandıran konular gündeminde One M9’un yadsınamaz bir yeri olduğu da bir gerçek.

One M9 modeline dair ortaya çıkan son gelişmelerden biri ise ne render görüntüleri ne de teknoloji detayları hakkında. Konu; Twitter üzerinden paylaşılan bir ekran görüntüsü. bizLlabTooFeR adlı Twitter hesabı üzerinden paylaşılan görüntünün HTC One M9’un ekran görüntüsü olduğu iddia ediliyor. Görüntü için buraya tıklayabilirsiniz.

Söz konusu ekran görüntüsü HTC One M9’a ait mi bunu Mart ayındaki lansmanda göreceğiz, ancak ilgili görselin 2012 yılındaki HTC Sense 4 arayüzündeki duvar kağıtlarından birini anımsattığını söyleyebiliriz.

HTC One M9 özellikler

HTC One M9’un Barselona’da Mart ayının başında düzenlenecek Mobile World Congress’te tanıtılması bekleniyor. Özelliklerinin ise Snapdragon 810 işlemci, 3 GB RAM, 1080p ekran, Android 5.0 Lollipop ve HTC Sense 7 merkezinde olması bekleniyor. Gelişmeleri izlemeye devam edeceğiz. HTC One M9’un olası teknik özelliklerini nasıl değerlendiriyorsunuz?

YORUM

Yorumlar 0