Lewis and Clark!

Lewis and Clark!

Çekimlerine yaz aylarında başlanacak Lewis and Clark adlı TV dizisinin oyuncu kadrosunda, ‘gerçekten inanılmaz ama’ Tom Hanks, Brad Pitt ve Edward Norton yer alacak. İşte detaylar:

Televizyon dünyasında artık HBO ve diğerleri şeklinde bir ayrımın zamanı uzun zaman önce aşılmıştı. İkonik dizileri ile adeta rakipsiz hale gelen HBO’da sınırların nereye çizileceğine yönelik yeni bir haber daha geldi. Kanalda yayınlanacak bir TV dizisi için detaylar ortaya çıktı. Hem de ne detaylar!

Yaz aylarında Lewis and Clark adlı yeni bir TV dizisinin çekimlerine başlanacağı bilgisi paylaşılırken, dizinin altı saat süreceği(muhtemelen 6 bölüm) ve bu nedenle de ‘mini-dizi’ sınıflandırmasına dahil olduğuna işaret edildi.

Detayların merkezinde ise başrol oyuncuları var. Dizide sinema dünyasının zirvede yer alan üç dev ismi; Tom Hanks, Brad Pitt ve Edward Norton’un başrolleri paylaşacağı açıklandı. Norton aynı zamanda dizinin senaryosunda da söz sahibi olacak. Lewis and Clark konusu ise Missisipi Nehri’nde Amerika’nın yerli kabilelerle ilk teması ekseninde gelişecek.

YORUM

Yorumlar 0