Nike MAG 2015 Geliyor!

Nike MAG 2015 Geliyor!

Bağcıkları otomatik bağlanan Nike MAG, bu yıl içinde hazır olacak. İşte detaylar…

CES 2015 kapsamında düzenlenen konferansların birinde 2011 yılında ilk kez satışına başlanan Nike MAG adlı modelin tasarımcısı Tinker Hadfield’da konuşmacılar arasında yer aldı. Söz alan ünlü tasarımcı, 2015 yılı içerisinde bağcıkları otomatik bağlanabilen Nike modelinin hazır olacağını ve ekip olarak yoğun şekilde bu konu üzerinde çalışmaya devam ettiklerini belirtti.

Hadfield, 2013 yılının Şubat ayında, ayakkabı giyildiği anda, ayak tabanının ayakkabının taban kısmına teması ile birlikte otomatik olarak bağcıkları birleşen (Power Laces olarak tanımlanır) Nike MAG’in 2015 yılı içerisinde hazır hale geleceğine işaret etmişti. Böylelikle bu açıklamasını bir kez daha doğrulamış oldu.

2015 model MAG için henüz net bir piyasaya çıkış tarihi söz konusu değil, ancak Geleceğe Dönüş filminden fırlayan bu ilgi çekici spor ayakkabı modelinin bu yıl içinde geleceği kesin gibi. Bakalım fütüristik ayakkabı modeli ne zaman gelecek, kaç TL’den satılacak ve teknoloji/moda dünyasına neler kazandıracak? Gelişmeler Teknoloji Turu’nda yer almaya devam edecek.

YORUM

Yorumlar 0