Garmin Fenix 3, Epix ve Vivoactive’i Tanıttı

Garmin Fenix 3, Epix ve Vivoactive’i Tanıttı

ABD’nin Las Vegas şehrinde başlayan yılın en önemli tüketici elektroniği etkinliği CES 2015’te akıllı saat yağmuru devam ediyor. İrili ufaklı birçok şirketin akıllı saatleri ile teknoloji meraklılarını ve basın mensuplarını şaşırttığı etkinlikte daha çok navigasyon cihazları ile tanınan Garmin’den de üç akıllı saat modeli geldi.

Garmin’in tanıttığı Fenix 3, Epix ve Vivoactive modellerinde öne çıkan özellik ise GPS’in hali hazırda bulunması. Bu yönüyle ön plana çıkan akıllı saatlerde fiyatlar ise 250 dolardan başlıyor.

Fenix 3; saat, kalp atışı hızı, mesafe ölçer, yüzücüler için VO2 ölçer, pusula, barometre, altimetre ve Bluetooth özellikleri ile öne çıkıyor. 1.4 inç ekranlı akıllı saatin depolama kapasitesi ise 8 GB. Garmin Fenix 3 inceleme açısından daha detaylı bir yaklaşım gösterildiğinde oldukça tarz bir görünüm ve iddialı özellikler sergiliyor. Fiyatının 499 dolardan başlayacağı, kablosuz kalp atış hızı kayışı ile birlikte tercih edildiğinde 549 dolara ulaşacağı belirtiliyor.

Garmin Epix

Garmin Epix modeli tam 50 metre derinliğe kadar su altı basıncına dayanıklı. Dijital pusula, altimetre, barometer, Bluetooth özellikleri ile 549 dolara satılacak. Topografik harita yüklü ayrı bir versiyonu ise 599 dolardan tüketicilerin ilgisine sunulacak.

Garmin VivoActive

Garmin VivoActive modeli ise uygun fiyat etiketi ile dikkat çekici. 250 dolar fiyat etiketi ile satılacak akıllı saatin renkli ekranı, IQ platfromu özerinde çalışan cihazın kalp hızı göstergesine sahip versiyonu ise 299 dolardan satılacak. Ürünlerin 2015’in ilk üç ayında teknoloji raflarında yer almaya başlayacağı açıklandı.

YORUM

Yorumlar 0