Karıncaların Görebileceği Ant-Man Fragmanı

Karıncaların Görebileceği Ant-Man Fragmanı

Temmuz ayında gösterime girecek Ant-Man filminin fragmanı yayınlandı. Marvel’ın yayınladığı fragmanda ilginç olan ise görüntülerin neredeyse hiç görülemeyecek kadar küçük olmasıydı. Birkaç saniye süren resmi fragman, izleyenler için hiçbir şey ifade etmezken tartışmaları da beraberinde getirdi.

‘Karınca adam’ anlamındaki Ant-Man için karıncaların görebileceği bir tanıtım videosu fikriyle yayınlanan fragmanda görüntünün yanı sıra ses de yoktu. Kısa bir akışın ardından da ekrana dev Ant-Man yazısı geliyor, ardından da ‘insanların görebileceği fragmanın yayın tarihi’ açıklanıyordu: 6 Ocak 2014. İşte o tuhaf ama gerçek fragman:

Fragmanıyla dikkatleri ilginç bir şekilde üzerine çekmeyi başaran Marvel, önemli bir pazarlama hamlesi yaparken izleyenler için filme dair fikir edinme düşüncesini de boşa çıkarmış oldu. Film severler için ilginç bir deneyim olan fragman, sinema tarihine geçti.

Ant Man filminin konusu, biyoloji üzerine yoğunlaşan bir doktorun üzerinde çalıştığı bir formülün yanlışlıkla etki etmesine dayanıyor. İksir, cisimlerin boyutlarını değiştirme odaklı, ancak doktor deneylerinde başarıyla ulaşamıyor. Ansızın bir kaza gerçeklesiyor ve kahramanımız formülden etkileniyor; artık tüm küçük canlıları kontrol edebilir özelliğe kavuşuyor. Filmde başrollerde Paul Rudd, Michael Douglas, Evangeline Lilly ve Corey Stoll yer alıyor. Film, 17 Temmuz 2015’te gösterime girecek.

YORUM

Yorumlar 0